У Міноборони пояснили, чи потрібно заброньованим проходити ВЛК
2024-05-18 20:02
Заброньовані військовозобов'язані повинні пройти ВВК, якщо не проходили її останні п'ять років. При цьому військкомат має видати відповідне направлення.
Колишні обмежено придатні військовозобов'язані протягом 9 місяців після вступу в силу нового закону про мобілізацію мають пройти ВЛК за направленням від ТЦК.
Обмежено придатним військовозобов'язаним у зв'язку зі скасуванням цього статусу, треба протягом 9 місяців пройти ВЛК. Направлення на комісію має видати ТЦК, але є нюанс.
КИЇВ. 25 червня. УНН. Міністр охорони здоров\'я Максим Степанов заявив, що дітям необхідно пройти обстеження у певних лікарів перед початком навчального року та отримати \"довідку Руф\'є\". Про це він повідомив під час брифінгу, передає кореспондент УНН.
Зеленський підписав законопроєкт, який скасовує статус "обмежено придатних" до військової служби. Хто входить до цього списку і чи треба проходити ВЛК знову, пояснили у одному з ТЦК.
Генеральний директор \"Дніпра\" Андрій Стеценко висловив свої враження від результатів жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи. Генеральний директор \"Дніпра\" Андрій Стеценко висловив свої враження від результатів жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи. \"На мій погляд, більшість команд, які могли нам попастись на цій стадії, приблизно одного рівня. При цьому не хотілося зустрітися з командами з...
КИЇВ. 20 січня. УНН. Онкологи всього світу стверджують про важливість раннього виявлення онкологічних захворювань. За словами лікаря Лікарні ізраїльської онкології LISOD, для більшості видів раку правильне твердження – чим раніше виявити, тим більше шансів вилікувати, і тим легше (у т.ч. і з фінансового боку) і швидше буде лікування, повідомляє УНН.
Громадянам України, які мали статус «обмежено придатний» для військової служби, вже зараз бігти до територіального центру комплектування не потрібно — слід дочекатись виклику на повторне проходження медкомісії.
Рахунок для зарахування допомоги в рамках програми "єПідтримка" закривається банком (без заяви отримувача допомоги) через 4 місяці від дня зарахування допомоги, незалежно від факту її використання.