Українці та друзі нашої держави у четвер на головній площі Брюсселя провели флешмоб до Дня вишиванки, який викликав жвавий інтерес у жителів і гостей бельгійської столиці.
Сьогодні, 17 травня, з нагоди Всесвітнього дня вишиванки тернопільські рятувальники провели патріотичний флешмоб та масово прийшли на роботу у вишиванках.
Активісти запорізьких правозахисних організацій провели в центрі Запоріжжя на честь Міжнародного жіночого дня 8 березня флешмоб \"Жінка - не кухонний комбайн\".
КИЇВ. 2 квітня. УНН. У Києві 13 квітня відбудеться флешмоб \"Велосипедом на роботу\". Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Асоціації велосипедистів Києва.
КИЇВ. 16 вересня. УНН. У четвер, 19 вересня, офісних працівників Києва запрошують взяти участь у флешмобі “Велосипедом на роботу” і заїхати перед роботою на Майдан Незалежності. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу КМДА.
У Києві повідомили про замінування метро, станції \"Театральна\", \"Хрещатик\" закриті, пересадки зачинено на вхід та вихід. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу
Зазначається, що центральні станції метро
\"Надійшов анонімний дзвінок про мінування\", - йдеться у
Нагадаємо, в Києві з 30 жовтня по утрам в робочі дні з 8:10 до 9:20...
Сьогодні, 2 квітня, у всьому світі відзначають Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму. У Львові з нагоди цього свята організували спеціальний флешмоб «Львів у блакитному».
Украинцы и друзья нашего государства в четверг на главной площади Брюсселя провели флешмоб ко Дню вышиванки, который вызвал живой интерес у жителей и гостей бельгийской столицы.
У Києві невідомий анонімно повідомив про мінування станції метро \"Вокзальна\". Зараз правоохоронці перевіряють територію станції на присутність вибухонебезпечних
Про це повідомляє Київська міська державна
На час проведення перевірки станція метро \"Вокзальна\" буде закрита на вхід та
Нагадаємо, раніше у Києві перевіряли інформацію про мінування автомобіля...
У Києві в понеділок, 17 червня, замінували станцію метро \"Олімпійська\". Про це повідмоляє РБК-Україна з посиланням на сторінку київського метрополітену в Twitter.
Як повідомляється, київський метрополітен отримав анонімне повідомлення про мінування станції \"Олімпійська\".
Наразі станція \"Олімпійська\" закрита на вхід та вихід.
\"Станцію \"Олімпійська\" зачинено на вхід та вихід...