Благодійна організація New Story з Сан-Франциско у партнерсві з компанією ICON проєктує та будує квартали доступних будинків з використанням технології 3D-друку.
КИЇВ. 25 квітня. УНН. Нідерландська компанія Concr3de запропонувала відновити частини собору Нотр-Дам на 3D-принтері та вже надрукувала горгулью. Про це компанія повідомила на сторінці в Instagram, передає УНН.
Нові технології 3D-друку здатні творити справжні чудеса. Це і бунки, і дешеве м\'ясо для космонавтів, і людські органи. Стартап з Німеччини повідомляє, що надрукував спортивний електромобіль з автономним управлінням.
Стартап Orbex з Великобританії представив гігантську другу ступінь ракети Prime Rocket. Це найбільший ракетний двигун у світі, роздрукований на 3D-принтері. Довжина всієї ракети, включаючи двигун, складе 17 метрів. Для порівняння: це приблизно одна четверта від висоти ракети SpaceX Falcon...
Незаможні жителі Мексики отримали новенькі будинки, частини яких були надруковані на 3D-принтері. Ціна такого житла - 1,7 тис. доларів. Після складання житло відразу придатне до проживання.
У Китаї фахівці компанії Winsun на 3D-принтері роздрукували 500-метрову стіну для захисту від повеней. Цей найбільший об\'єкт з\'явиться в місті Сучжоу.
Технологія 3D-друку стає все більш популярною. Наприклад, американська компанія Czinger надрукує надпотужний суперкар за $ 1,7 мільйона. Вирішивши не відставати від сучасних тенденцій, невеликий італійський стартап представив першу в світі човен зі скловолокна, повністю надруковану на 3D-принтері.