КИЇВ. 24 серпня. УНН. У День Незалежності України в Азербайджанському національному музеї килима, що розташований у місті Баку, з’явився аудіогід українською мовою. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Офісу Президента України.
У межах проекту першої леді України Олени Зеленської із впровадження україномовних аудіогідів у музеях світу відбувся запуск українського аудіогіда в Морському музеї в Чорногорії (Котор).
КИЇВ. 27 травня. УНН. У знаменитому віденському музеї Бельведер уже у липні-серпні серед мов аудіогідів буде і українська. Про це у Facebook повідомив посол України в Австрії Александр Щерба, передає УНН.
У межах проекту дружини Президента України Олени Зеленської із впровадження україномовних аудіогідів у музеях світу відбувся запуск української версії мобільного додатку в системі аудіогідів Латвійського національного художнього музею (м. Рига).
У межах ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської з поширення української мови у світі та впровадження україномовних аудіогідів у найбільш знакових місцях, зокрема – найбільших музеях світу, аудіогід українською з’явився в Азербайджанському національному музеї килима (м. Баку).
2 листопада о 19.00 у музеї «Територія Терору» (проспект Чорновола, 45 г), у рамках програми з відзначення 100-річчя Листопадового Чину та утворення ЗУНР, відбудеться презентація короткометражного художнього фільму режисера Віталія Загоруйка...
Сьогодні інноваційні технології широко використовуються в усіх сферах нашого життя, у тому числі і в музейній справі. Політика Львівського історичного музею також спрямована на впровадження цих технологій у діяльності музею. У жовтні у Відділі ЛІМ «Музей Історії України» (пл.Ринок, 24) вперше в музеях буде представлено комп’ютерну історико-політичну гру \"ГЕТЬМАНЩИНА\".
24 жовтня у Львівському музеї історії релігії відбувся науковий семінар. Мета заходу – показати ставлення громадськості Західної України до штучно організованого голоду на землях радянської України 1932–1933 роках, інформувати про факт гуртування українців Галичини для допомоги «Великій Україні».
У Львівському музеї історії релігії відкрито виставку відреставрованих пам’яток. Це невеличка лаконічна експозиція, але досить цікава і має свою, не менш цікаву історію.
Який єврейський купець першим відвідав Київ та чим торгував? Навіщо учні єшиви наливали собі воду до взуття? Як звучали відомі загадки з книги математиків львівської кав’ярні Шкоцка? Як колись виглядало місто Бруно Шульца?
Ввважається, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної й духовної культури, музеї ведуть як науково-освітню, так і освітньо-виховну...
П’ятого квітня у приміщенні Львівського історичного музею, що на площі Ринок, 6, відкриють виставку історичної масонської атрибутики «Масони: Україна і світ», де представлять близько 800 оригінальних експонатів різних епох не тільки України та Європи, але й інших континентів.
У 2018 році виповнилося 125 років з часу відкриття археологами Трипільської культури. З нагоди відзначення цієї важливої дати у січні - травні 2019 року у Львівському історичному музеї експонується виставка \"Трипілля без меж і...
Сьогодні, 13 березня 2020 року, о 15.30 у виставковій залі Львівського музею історії релігії (площа Музейна, 1) Михайло Яськович представить взірці дерев’яного храмобудівництва Західної України: Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини, Поділля. Усього – 15 робіт, які виконано протягом останніх двох років. Їх вперше виставлять для огляду.
Завтра, 28 грудня, о 15.00 в Музично-меморіальному музеї ім. Соломії Крушельницької відбудеться творча зустріч Мирослава Скорика з дітьми мистецьких шкіл м. Львова. Діти в затишній атмосфері матимуть змогу поспілкуватися з живою...