Життя на Землі могло зародитися зовсім не в океанах, а в маленьких ставках глибиною не більше десяти сантиметрів, з’ясували вчені з Массачусетського технологічного університету. За даними досліджень, саме в дрібних водоймах накопичувалась найбільша кількість азоту і виникали оптимальні умови для його взаємодії з іншими молекулами.
Кабінет Міністрів на засіданні 7 листопада своїм розпорядженням дозволив ТОВ \"Вітряний парк Поліський\" розробку проекту землеустрою на декількох ділянках в Іванківському районі Київської області загальною площею 7 га для розміщення, будівництва, експлуатації будівель і споруд об\'єктів вітрової...
КИЇВ. 31 липня. УНН. Вченим вперше вдалося виявити на території Китаю скам\'янілий слід тиранозавра. Як повідомляє в понеділок агентство Xinhuanet, знахідка була зроблена групою палеонтологів з КНР і США в східній китайській провінції Цзянси, передає УНН.
Дослідники з MIT і Гарварду з’ясували, що сульфідні аніони, які утворилися при розчиненні вулканічної сірки у водоймах молодої Землі, безпосередньо посприяли появі перших форм життя.
Вчені з Університету Джона Хопкінса в США пояснили причину формування геологічної структури Medusae Fossae на Марсі, походження якої раніше було незрозумілим.