КИЇВ. 25 листопада. УНН. Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО - ред.) засудила наругу над пам\'ятником єврейському письменнику Шолом-Алейхему в Києві, назвавши це актом вандалізму та замахом на міжнаціональний і міжрелігійний мир в Україні. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу представництва ВРЦіРО.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що осквернення матеріалів експозиції на задній частині Стіни плачу у Свалявському меморіальному парку є спробою дестабілізувати ситуацію в Закарпатській
«Сумною новиною вихідних стала інформація про вандалізм у важливому місці для українських угорців – біля Стіни плачу в Свалявському меморіальному парку. Цей акт вандалізму є...
Мер Києва Віталій Кличко відреагував на повідомлення щодо пошкоджень на двох фрагментах скляної підлоги на велосипедно-пішохідному мосту, що з’єднує Володимирську гірку і арку Дружби народів.
Російська імперія воювала з Україною і, відповідно, з УПА, потім убила Степана Бандеру, а тепер плюндрує його могилу руками пригодованих провокаторів-пропагандистів.
Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає осквернення матеріалів експозиції на задній частині Стіни плачу у Свалявському меморіальному парку спробою дестабілізувати ситуацію в Закарпатській області та заявляє, що правоохоронці вже розслідують акт вандалізму.
Сьогодні, 19 вересня, Український інститут національної пам’яті в рамках своєї інформаційної кампанії до 85-тих роковин Голодомору розповідає про організаторів та виконавців Великого голоду в Україні.
КИЇВ. 24 вересня. УНН. Посольство України в Іспанії засуджує акту вандалізму щодо пам’ятної таблички на вшанування Тараса Шевченка та Героїв Небесної Сотні у місті Алькала-де-Енарес. Про йдеться в повідомленні посольства України в Іспанії у Facebook, передає УНН.
Уночі з вівторка на середу, 5 листопада, невідомі спробували пошкодити дерев’яні реставраційні щити навколо скульптур левів на території польського військового Цвинтаря Орлят. Про це повідомляє Захід. нет.
З 28 листопада по 5 грудня пройде щорічна акція «Свічка пам’яті у Вікіпедії» зі створення та покращення статей про Голодомор 1932—1933 років, повідомила громадська організація Вікімедія Україна в прес-релізі у п\'ятницю.