АО \"Укрпошта\" отобрало ООО \"Экотехноинвест\" для поставки 1 млн куб. м газа для отопления по цене 5,285 грн (с НДС) за 1 тыс. куб. м, сообщила пресс-служба компании в среду.
ТОВ \"Газопостачальна компанія (ГПК) \"Нафтогаз України\" оприлюднила ціну продажу природного газу побутовим споживачам на період з 1 до 31 серпня (тариф \"Місячний\", з післяплатою) в розмірі 3,24 грн / куб. м (з ПДВ, без урахування доставки).
Наряду с ограничением цены газа до 6,99 грн/куб. м, также будет ограничен размер тарифа на распределение газа в Украине – до 1,79 грн/куб. м, сообщил глава энергетического комитета Верховной Рады Андрей Герус.
Поряд із обмеженням ціни газу до 6,99 грн / куб. м, також буде обмежений розмір тарифу на розподіл газу в Україні - до 1,79 грн / куб. м, повідомив глава енергетичного комітету Верховної Ради Андрій Герус.
Более 20 газопоставляющих компаний по состоянию на вечер 8 февраля снизили цену газа за январь до предельной 6,99 грн/куб. м, при этом четыре компании установили январскую цену ниже предельной ‒ от 6,79 до 6,90 грн/куб. м, сообщил консультационный центр для населения ГазПравда на своем сайте в понедельник вечером.
ООО \"Газопоставляющая компания (ГПК) \"Нафтогаз Украины\" обнародовала цену продажи природного газа бытовым потребителям на период с 1 по 31 августа (тариф \"Месячный\", с постоплатой) в размере 3,24 грн/куб. м (с НДС, без учета доставки).
НАК \"Нафтогаз Украины\" понизила цену газа для бытовых клиентов в феврале до 6,89 грн/куб. м (с НДС без стоимости доставки) с 7,22 грн/куб. м в январе, говорится в сообщении газоснабжающей компании (ГК) \"Нафтогаз\" на ее сайте.
ООО \"Газопоставляющая компания (ГПК) \"Нафтогаз Украины\" обнародовала цену продажи природного газа бытовым потребителям на период с 1 по 31 августа (тариф \"Месячный\", с постоплатой) в размере 3,24 грн/куб. м (с НДС, без учета доставки).
НАК \"Нафтогаз України\" знизила ціну газу для побутових клієнтів в лютому до 6,89 грн/куб. м (з ПДВ без вартості доставки) з 7,22 грн/куб. м у січні, йдеться в повідомленні газопостачальної компанії (ГК) \"Нафтогаз\" на її сайті.
Понад 20 газопостачальних компаній станом на вечір 8 лютого знизили ціну газу за січень до граничної 6,99 грн/куб. м, при цьому чотири компанії встановили січневу ціну нижче граничної - від 6,79 до 6,90 грн/куб. м, повідомив консультаційний центр для населення ГазПравда на своєму сайті в понеділок увечері.
Ориентировочная себестоимость добычи тысячи куб. м газа составляет $250, сообщил глава правления НАК \"Нафтогаз Украины\" Андрей Коболев в эфире телеканала \"Прямой\".
Орієнтовна собівартість видобутку тисячі куб. м газу становить $250, повідомив голова правління НАК \"Нафтогаз України\" Андрій Коболєв в ефірі телеканалу \"Прямий\".
Площа пожежі на території складських приміщень у Деснянському районі Києві зросла до 8 тис. квадратних метрів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій у Києві у
За словами рятувальників, на території об'єкту із складськими приміщеннями відсутнє зовнішнє протипожежне водопостачання, що створює складність для гасіння...
Кабинет министров Украины ожидает ограничение регулятором НКРЭКУ тарифа на распределение газа облгазов на уровне 1,79 грн/куб. м, сообщил премьер-министр Денис Шмыгаль на правительственном заседании в понедельник утром.
Державна служба геології та надр України оцінює в 1 трлн куб. м ресурси газу на 44 ділянках, спецдозволи за якими планується виставити на аукціони найближчим часом, повідомив в. о. глави відомства Олег Кирилюк на круглому столі в Києві в...
ТОВ \"Газопостачальна компанія \"Нафтогаз Трейдинг\" уклала нові договори з 26 збутовими підприємствами з 13 регіонів для постачань газу населенню в лютому за фіксованою урядом граничною ціною - до 6,99 грн/куб. м, ще три постачальники вирішили працювати за підписаними раніше річними контрактами, взявши на себе всі цінові ризики.
Правительство разработает \"годовой газовый продукт\" с фиксированной ценой для потребителей на год, а также зафиксирует верхнюю границу цены на газ не выше 6,99 грн за кубометр, сообщил премьер-министр Украины Денис Шмыгаль.