19 грудня о 16:00 у Центральному будинку художника відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнської різдвяної виставки. Цей культурно-мистецький проект триватиме до 12 січня за підтримки Департаменту культури.
У понеділок, 17 вересня, о 16:00 офіційно відкриють виставку мандрівної колекції книжок «Silent Books», де зображені історії в картинках для дітей, які розмовляють різними мовами.
У Києві 17 серпня о 19.00 у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки львівського художника Ігоря Гавришкевича. Нині його картини експонуються у Музеї-філії Тараса Шевченка (пров. Шевченка, 8а).
26 червня, у День кримськотатарського прапора, о 12:00 перед будівлею Київської міської державної адміністрації відкриється виставка під назвою “Об’єднані прапором – #LIBERATECRIMEA”.
Щорічну виставку квітів, присвячену Дню Незалежності України, урочисто відкриють на Співочому полі (Печерський ландшафтний парк) у Києві в п\'ятницю, 17 серпня. Цього року експозиція має назву \"Чарівний український...
19 квітня 2018 року об 11:00 у головній експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні (вул. Лаврська, 27) відбудеться презентація виставки «УГКЦ – час випробувань». Про це повідомляє Департамент інформації...
У Києві до Дня завершення Другої світової війни у Європі відкрили виставку «Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ», передає корпеспондент Радіо
Виставка розповідає про українців, яких свого часу кинули в радянські концтабори, але вони не лише не перетворились на «будівників комунізму», а й, зберігши гідність, за допомогою повстань – Норильського, Кенгірського й...
Слово Іловайськ у масовий ужиток українців увійшло з набуттям свого сумного значення – місце найбільших живих втрат у теперішній війні. До Іловайського котла збройні сили звільняли місто за містом, а після, ось уже п\'ять років, їхні дії зосереджені на утриманні територій.
Сьогодні в Софії Київській презентують ікони на ящиках з-під набоїв авторства Софії Атлантової та Олександра Клименка – «Страсний цикл». Ікони написано в пам’ять про загиблих під час російсько-української війни. А саму виставку присвячено п’ятим роковинам від початку АТО на Донбасі.
50 років тому для придушення «Празької весни» Радянський Союз ввів у Чехословаччину близько 200 000 солдатів і 5000 танків. Тисячі людей у країнах Східного Блоку і в СРСР протестувати проти
Чеські та українські установи спільно презентують виставку «За вашу і нашу свободу 1968-2018 рр. Протести проти окупації Чехословаччини в 1968 році як частина боротьби за свободу...
П’ятого квітня у приміщенні Львівського історичного музею, що на площі Ринок, 6, відкриють виставку історичної масонської атрибутики «Масони: Україна і світ», де представлять близько 800 оригінальних експонатів різних епох не тільки України та Європи, але й інших континентів.
Експозицію «Реліквії єврейського світу Галичини» відкриють 28 березня в Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (проспект Свободи, 15).
8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Цього дня в атріумі Закарпатської облдержадміністрації відкриється виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».
Декоративне мистецтво — це важлива складова української традиційної та сучасної культури. У радянський період керамічна промисловість була вагомою сферою культурного процесу України, тісно вбудованою в побут української радянської людини. Поступово останній аспект почав переважати над мистецькою складовою, сприяючи поширенню сприйняття кераміки як виключно ужиткової продукції.
Виставка \"Вавилонське єврейство. Розтрощена мрія\" відкрилася в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.