У Києві адвокат допомагала ухильникам втекти за кордон за $12 тисяч
2022-10-21 12:31
Зловмисники виготовляли та продавали підроблені висновки військово-лікарської комісії територіального центру комплектування та соціальної підтримки Києва.
Правопорушниця організувала виїзд за кордон чоловіків призовного віку шляхом надання їм підроблених довідок військово-лікарської комісії з фіктивним діагнозом хвороби.
КИЇВ. 4 серпня. УНН. Державна прикордонна служба України повідомила, що у Львові затримали жінку, яка допомагала чоловікам нелегально перетинати кордон за круглу суму. Про це інформує УНН.
Оперативники Управління СБУ в Івано-Франківській області встановили, що група мешканців Закарпаття налагодила нелегальний канал через пункт пропуску «Лужанка» Мукачівського прикордонного загону.
КИЇВ. 17 листопада. УНН. Служба безпеки України затримала у Маріуполі адвоката, який продавав дівчат за кордон у сексуальне рабство. Про це УНН повідомили в прес-службі СБУ.
Із початку введення безвізового режиму до країн Європейського Союзу прослідувало майже 20,3 мільйона громадян, з яких майже 4,8 мільйона осіб за біометричними паспортами та понад 555 тисяч громадян України скористалися всіма перевагами безвізового...
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин та його покійний батько Кім Чен Ір обманним способом отримали бразильські паспорти, щоб відвідувати країни Заходу в 1990-ті роки.