Випробування китайської вакцини проти Covid-19, яку виготовила компанія Sinovac Biotech, розпочалися на добровольцях в Індонезії, повідомляють азіатські ЗМІ.
КИЇВ. 23 червня. УНН. Китайська компанія Chongqing Zhifei Biological Products отримала дозвіл влади Китаю на проведення клінічних випробувань вакцини від коронавірусу. Як повідомляє у вівторок газета “Пенпай”, раніше влада повідомляла про п’ять медичних препаратів, офіційно схвалених наглядовими органами КНР, пише УНН.
КИЇВ. 24 грудня. УНН. Індійські медики опублікували перші результати другої фази клінічних випробувань інактивованої вакцини Covaxin (BBV152). Після щеплення приблизно у 93% учасників дослідження з’явилися антитіла до коронавірусу нового типу. Статтю з описом дослідження опублікувала електронна наукова бібліотека medRxiv, зазначає УНН.
КИЇВ. 8 грудня. УНН. Британські медики опублікували результати третьої фази клінічних випробувань вакцини від компанії AstraZeneca в трьох різних країнах. Вони підтвердили безпеку і ефективність препарату на великій групі добровольців. Статтю з результатами опублікував науковий журнал Lancet, пише УНН.
Американська компанія Moderna Inc. розпочала другу частину випробувань вакцини проти коронавірусу COVID-19 - за участю підлітків, повідомляє у четвер The Guardian.
КИЇВ. 16 серпня. УНН. Третій або післяреєстраційний етап досліджень вакцини проти коронавірусу, розробленої Національним дослідницьким центром (НДЦ) епідеміології та мікробіології імені М. Ф. Гамалії МОЗ РФ, може початися протягом 7-10 днів, повідомив федеральному російському агентству ТАСС директор центру Олександр Гінзбург, пише УНН.
Завершальна стадія випробувань вакцини проти COVID-19 китайського виробництва розпочалася в Пакистані, повідомили у вівторок у пакистанському Національному інституті охорони здоров\'я.
Американська компанія Novavax, Inc. розпочинає фінальну стадію клінічних випробувань потенційної вакцини проти коронавірусу COVID-19 у Великій Британії на тлі сплеску випадків зараження, повідомляють британські ЗМІ.
КИЇВ. 9 листопада. УНН. Євроконтроль, що працює у сфері організації повітряного руху у європейському регіоні, має три сценарії виходу авіації з карантину та відновлення польотів, вони залежать від доступності антиковідної вакцини. За найбільш ймовірного сценарію трафік авіації не зможе до 2024 року мати показники 2019 року. Про це повідомляє УНН з посиланням на п\'ятирічний прогноз...