Процедура імпічменту вже прописана у Конституції України та законі про регламент Верховної Ради. Натомість запропонований Володимиром Зеленським законопроект майже нічого нового до цього не додає.
КИЇВ. 18 вересня. УНН. Парламентарі не змогли ухвалити постанову 1012-П про скасування рішення щодо імпічменту. Відповідний проект закону підтримали лише 101 народних депутатів, передає кореспондент УНН.
Верховна Рада не підтримала проект постанови, яким пропонувалося скасувати рішення парламенту про затвердження в цілому законопроекту про імпічмент, і тим самим нардепи відкрили можливість спікеру Дмитру Разумкову підписати закон і передати його на підпис президенту.
КИЇВ. 11 вересня. УНН. У Верховній Раді України представниками фр акції партії “Європейська солідарність” зареєстрували постанову, яка блокує підписання закону про імпічмент президента, повідомляє УНН.
КИЇВ. 29 травня. УНН. Проект Закону про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент), поданий до Ради Володимиром Зеленським, опубліковано, повідомляє УНН.
КИЇВ. 30 серпня. УНН. На сайті Верховної Ради опублікований текст законопроєкту про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент), внесений на розгляд парламент Президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє УНН.
КИЇВ. 4 червня. УНН. Народні депутати не змогли прагматично підійти до сьогоднішнього порядку денного, не включивши президентський законопроект щодо імпічменту. Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента України Руслан Рябошапка під час брифінгу, передає кореспондент УНН.