В Україні стартують клінічні дослідження вітчизняного лікарського засобу, який може суттєво знижувати або повністю нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень, які спричиняє для організму людини коронавірусна інфекція. Про це повідомляє прес-служба Офісу
Президент України Володимир Зеленський висловив надію на те, що клінічні випробування офіційно підтвердять ефективність...
Китайські вчені завершили клінічні дослідження противірусного препарату \"Фавілавір\" (Favilavir), що бореться з температурою у пацієнтів із коронавірусом, повідомляє у вівторок газета \"Женьмінь жибао\".
Усі нові методи лікування коронавірусу, зокрема переливання плазми осіб, які перехворіли на COVID-19, особам, які нині хворіють, мають досліджувати для впровадження їх у протоколи, сказав міністр охорони здоров\'я Максим Степанов підчас прес-брифінгу в Києві в четвер.
КИЇВ. 16 березня. УНН. Клінічні випробування вакцини проти коронавірусу SARS-Cov-2 почнуться в США, в дослідницькому центрі Kaiser Permanente Washington Health Research Institute в місті Сіетл. Перший учасник випробувань отримає експериментальну дозу в понеділок, 16 березня, повідомляє Associated Press, передає УНН.
В Україні стартують клінічні дослідження вітчизняного лікарського засобу, який, за попередніми висновками українських науковців і виробників, може суттєво знижувати або повністю нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень, які спричиняє для організму людини коронавірусна інфекція.
На сьогодні в світі не існує специфічних ліків проти коронавірусу. Ліки \"Ремдесивір\", які спершу використовували для боротьби з вірусом, виявились не ефективними.
Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив академік Національної академії наук України Сергій Комісаренко.
За його словам, зараз дуже інтенсивно працюють над ліками проти COVID-19 у двох напрямках...
КИЇВ. 6 лютого. УНН. Китайські фахівці почали клінічні випробування антивірусного препарату ремдесівер в лікарні Цзіньіньтань міста Ухань. Вони досліджують ефективність препарату в боротьбі з коронавірусом, пише УНН з посиланням на Xinhua.
КИЇВ. 11 червня. УНН. У Сінгапурі починаються клінічні випробування препарату проти коронавірусу, розробленого на основі моноклональних антитіл, які здатні впливати на збудника SARS-CoV-2. Про це повідомляє компанія-розробник Tychan, передає УНН.
Клінічні дослідження допомагають пацієнтам зі складними захворюваннями безоплатно отримати доступ до інноваційних ліків і повний медичний супровід за кошти спонсора дослідження. Українським лікарям – отримати досвід роботи з найбільш сучасними світовими методами...