КИЇВ. 12 жовтня. УНН. На Херсонщині між двоюрідними братами сталася бійка, в результаті чого молодший брат загинув. Про це повідомили в відділі комунікації ГУНП області, передає УНН.
КИЇВ. 12 жовтня. УНН. На Херсонщині між двоюрідними братами сталася бійка, в результаті чого молодший брат загинув. Про це повідомили в відділі комунікації ГУНП області, передає УНН.
КИЇВ. 24 грудня. УНН. У с.Старі Скоморохи Галицького району 48-річний чоловік вбив свого брата-близнюка. Про це УНН повідомили в прес-службі Івано-Франківської області.
КИЇВ. 11 січня. УНН. На Тернопільщині під час полювання чоловік через необережність вбив свого рідного брата. Про це УНН повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.
КИЇВ. 23 листопада. УНН. На Прикарпатті місцевий житель 9 разів вдарив ножем свого брата, від отриманих травм постраждалий помер. Про це УНН повідомили в прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.
КИЇВ. 31 січня. УНН. У Голосіївському районі Києва 67-річний чоловік вбив свого зятя. Про це повідомляє УНН з посиланням на відділ комунікації поліції Києва.
ЛЬВІВ-КИЇВ. 16 листопада. УНН. Вночі львівські поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві 60-річного львів\'янина. Про це проінформували у патрульній поліції Львова, повідомляє УНН.
КИЇВ. 24 січня. УНН. Учора ввечері в селі Забрідь на Хустщині п’яний чоловік застрелив брата із рушниці. Про це повідомляє УНН з посиланням на відділ комунікації ГУ Національної поліції у Запорізькій області.
ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 7 січня. УНН. Вчора у лікарні в Заводському районі Запоріжжя просто у палаті чоловік вбив брата. Про це повідомили у відділі комунікації ГУ Нацполіції України в Запорізькій області, передає УНН.
КИЇВ. 28 червня. УНН. У Львові поліцейські затримали чоловіка, причетного до вбивства сина, який помер після поранення ножем у груди. Про це УНН повідомляє з посиланням на Відділ комунікації поліції Львівської області.
КИЇВ. 21 серпня. УНН. У Бериславському районі (Херсонська область) чоловік палицею забив до смерті свого брата через спадок. Про це повідомив відділ комунікації поліції Херсонської області, передає УНН.