КИЇВ. 10 серпня. УНН. Верховний суд Білорусі виніс рішення про ліквідацію Республіканської громадської організації "Білоруський ПЕН-центр", очолювану нобелівським лауреатом Світланою Алексієвич. Про це в понеділок, 9 серпня, повідомляється в Telegram-каналі ПЕН-центру, передає УНН.
Верховний суд України підтвердив рішення Вищого адміністративного суду міста Києва від 20 липня 2017 року про бездіяльність Нацбанку у забезпеченні захисту прав вкладників і кредиторів банку «Хрещатик».
КИЇВ. 23 квітня. УНН. Верховний суд М\'янми відхилив апеляцію двох журналістів Reuters, засуджених на сім років в\'язниці за порушення закону про державну таємницю, передає УНН, посилаючись на BBC.
КИЇВ. 5 травня. УНН. Генеральна прокуратура Білорусі направила до Верховного суду кримінальну справу блогера Сергія Тіхановського і його спільників, обвинувачених нібито “в плануванні масових заворушень в період підготовки і проведення президентських виборів” в країні, пише УНН.
Верховний суд Білорусі визнав терористичною неформальну організацію "Загони цивільної самооборони Білорусі", повідомив начальник управління Генпрокуратури Сергій Абрамович у середу.
КИЇВ. 7 серпня. УНН. У Білорусі затримали трьох журналісток за підозрою у зломі сайту державного інформагентства \"БелТА\". Про це повідомляє на сайті Слідкома Білорусі, передає УНН.
Двох українських і одного російського журналіста телеканалу Настоящее время затримали в Мінську. Телефон власного кореспондента телеканалу в Білорусі заблокований.
У Білорусі затримали трьох журналістів і головного редактора порталу про нерухомість Realt.by у справі про незаконний доступ до платної інформації державного агентства БелТА.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Верховний суд Білорусі порушив цивільну справу про ліквідацію громадського об'єднання "Союз білоруських письменників". Повідомлення про це письменницька організація помістила у вівторок, 17 серпня, в своєму телеграм-каналі, передає УНН.