КИЇВ. 13 вересня. УНН. Оксфордський університет і фармацевтична компанія AstraZeneca відновили клінічні випробування вакцини від COVID-19, перервані цього тижня через хворобу одного з учасників дослідження. Про це повідомляє УНН із посиланням на ВВС.
КИЇВ. 11 червня. УНН. У Сінгапурі починаються клінічні випробування препарату проти коронавірусу, розробленого на основі моноклональних антитіл, які здатні впливати на збудника SARS-CoV-2. Про це повідомляє компанія-розробник Tychan, передає УНН.
КИЇВ. 12 травня. УНН. Для випробування препаратів від коронавірусної хвороби, розрахованих на людей старше 50 років, уразливих до розвитку серйозних симптомів, залучають добровольців з усього Об\'єднаного Королівства, передає УНН із посиланням на BBC.
КИЇВ. 1 жовтня. УНН. В Україні чотири чи п’ять видів ліків проходять випробування - вони будуть профілактично допомагати людям від коронавірусної хвороби. Про це заявив на брифінгу у Рівному Президент України Володимир Зеленський, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 18 травня. УНН. Дослідники з Університету Квінс у Белфасті (Queen\'s University of Belfast) проводять клінічні випробування в Великій Британії з використанням інноваційного лікування клітинною терапією для пацієнтів з хронічною дихальною недостатністю, викликаною коронавірусною хворобою COVID-19. Про це в квітні повідомив університет, передає УНН.
Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність злочинного угруповання, яке займалося масштабним підпільним виробництвом і реалізацією небезпечних фальсифікованих лікарських засобів із групи нейростимуляторів.
КИЇВ. 18 червня. УНН. Міноборони Російської Федерації початок клінічні випробування російської вакцини від COVID-19, її 18 червня отримали перші 18 добровольців. Про це повідомляється на сайті військового відомства, зазначає УНН.
У Великобританії запустили в масове виробництво потенційну вакцину проти коронавіруса COVID-19, яка ще не пройшла клінічні випробування. Про це повідомляє Reuters.
Повідомляється, що на даний момент потенційна вакцина, розроблена вченими Оксфордського університету, вже запущена у виробництво на семи підприємствах у Великобританії, континентальній Європі, Індії та Китаї...