У багатоповерхівці Києва стався вибух: мешканців верхніх поверхів евакуювали
2022-11-14 11:01
КИЇВ. 14 листопада. УНН. У будинку на столичному житловому масиві Виноградар стався вибух, внаслідок чого виникла пожежа. Про це УНН повідомив пресофіцер ГУ ДСНС України в місті Києві Олександр Макушенко.
У неділю вранці, 21 червня, у Києві стався вибух у дев'ятиповерховому будинку в Дарницькому районі, в результаті якого пошкоджено кілька поверхів. На місце події виїхали відповідні
Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.
Вибух стався в житловому будинку на проспекті Григоренка,
\"Стався вибух попередньо газоповітряної суміші з подальшим руйнуванням...
КИЇВ. 21 червня. УНН. У столиці за адресою проспект Григоренка стався вибух газу у житловій багатоповерхівці, у результаті вибуху зруйновані декілька поверхів, передає УНН з посиланням на очевидців НП.
КИЇВ. 18 квітня. УНН. У понеділок приблизно о 08:30 у турецькому Стамбулі стався вибух. Внаслідок інциденту мешканців трьох будинків евакуювали, повідомляє УНН з посиланням на Cumhuriyet.
Під час пожежі в житловому будинку в Шевченківському районі столиці на безпечну відстань рятувальники вивели 15 осіб, постраждалих немає, повідомляє прес-служба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Києві.
КИЇВ. 24 січня. УНН. У багатоквартирному житловому будинку в російському місті Балашиха стався вибух з подальшою пожежею. Про це повідомляє УНН з посиланням на ТАСС.
У львівській багатоповерхівці стався вибух через витік газу. В результаті постраждав чоловік.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Вибух стався в квартирі, розташованій на другому поверсі однієї з багатоповерхівок на вулиці Кульчицької. Постраждав 23-річний хлопець.
У помешканні пошкоджені вікна, вхідні двері та балкон...
КИЇВ. 19 жовтня. УНН. У Миколаєві в квартирі баготоповерхівки пролунав вибух. Про це УНН повідомили в прес-службі УМВС України в Миколаївській області.