У Артемівську терористи знову штурмували військову базу
2014-06-22 10:13
КИЇВ. 22 червня. УНН. У ніч на 22 червня, терористи в Артемівську учетверте напали на базу танкового резерву: вели обстріл з житлових будинків, але українські військові його витримали, повідомляє УНН з посиланням на сайт Артемівська 06274.
КИЇВ. 15 березня. УНН. В Іраку скоїли ракетний обстріл військової бази Ет-Таджі, яку використовує США, Німеччина та їх партнери по коаліції в Іраку. Вранці в суботу, 14 березня, на територію розташованої в 20 кілометрах на північ від Багдада бази було випущено кілька снарядів. Про це повідомляє УНН із посиланням на DW.
КИЇВ. 28 липня. УНН. Вертоліт Мі-17 іракської армії отримав пошкодження в результаті ракетного обстрілу розташованої в районі Ет-Таджі на північ від Багдада військової бази, на якій також знаходяться американські військовослужбовці. Про це повідомив телеканал Al Sumaria з посиланням на джерела в ЗС республіки, передає УНН.
РФ зараз активно схиляє владу Білорусі до того, щоб вона схвалила оновлену воєнну доктрину так званої союзної держави Білорусі та Росії. Зокрема, у ній передбачено, що у відповідь на розташування великої американської бази в Польщі, російська база повинна з’явитися у Білорусі....
КИЇВ. 11 грудня. УНН. На тлі загострень біля Керченської протоки Туреччина приступила до будівництва військово-морської бази на узбережжі Чорного моря, передає УНН з посиланням на видання Milliyet.
Бойовики з терористичного угруповання \"Аш-Шабаб\" напали на базу миротворців з Організації африканської єдності в Сомалі, повідомляють в неділю ЗМІ з посиланнями на джерела в армійських колах.
Британський центр підтримки ВМС у Бахрейні буде першою постійною базою країни на Близькому Сході з 1971 року, і зможе прийняти одночасно до 500 членів Королівського флоту.