Дослідники з MIT і Гарварду з’ясували, що сульфідні аніони, які утворилися при розчиненні вулканічної сірки у водоймах молодої Землі, безпосередньо посприяли появі перших форм життя.
Вчені Університетського коледжу Лондона з’ясували, що неандертальці і сучасні люди розійшлися від загальної лінії набагато раніше, ніж передбачалося, – як мінімум 800 тисяч років тому.
КИЇВ. 28 вересня. УНН. Починаючи з 1899 року, вісь Землі змістилася на приблизно 10,5 метрів. Відповідальність за щонайменше третину цих змін науковці пов\'язують з таненням льоду та підвищенням рівня моря, особливо у Гренландії, - покладаючи відповідальність на антропогенну зміну клімату, передає УНН з посиланням на Live...
КИЇВ. 10 травня. УНН. Помірне споживання алкоголю може бути частиною здорового способу життя. Про це заявили в Американській раді з науки і охорони здоров\'я (ACSH), передає УНН з посиланням на Vine Pair.
КИЇВ. 18 липня. УНН. Через зміни клімату у майбутньому будуть так сильно нагріватися деякі частини світу, що проста робота на відкритому повітрі може стати небезпечною для життя. Про це пише BBC, передає УНН.
Життя на Землі могло зародитися зовсім не в океанах, а в маленьких ставках глибиною не більше десяти сантиметрів, з’ясували вчені з Массачусетського технологічного університету. За даними досліджень, саме в дрібних водоймах накопичувалась найбільша кількість азоту і виникали оптимальні умови для його взаємодії з іншими молекулами.