КИЇВ. 18 лютого. УНН. Американські вчені висловили припущення, що новий коронавірус, як один із уже відомих коронавірусів, може жити на поверхнях до 9 днів. Вони зробили такий висновок за аналогією до коронавірусу SARS, який найбільш подібний до COVID-19. Про це повідомляє УНН із посиланням на CNN.
Китайський коронавірус COVID-19 може жити на неживих предметах більше тижня. Про це йдеться в результатах дослідження, опублікованого в The Journal of Hospital Infection.
Хребет стародавньої людини виявився \"втопленим\" у грудну клітку глибше, ніж у сучасних людей, ребра внизу розширювалися, а поперекового вигину не було.
КИЇВ. 19 серпня. УНН. Втрата нюху ймовірніша у пацієнтів з COVID-19, ніж у тих, хто страждає від сильних застуд. Люди, які постраждали від пандемії, також насилу можуть розрізняти солодкий або гіркий смак. Ці фактори і можуть допомогти виявляти коронавірус на ранніх стадіях, наприклад, в аеропорту. Про це повідомляє УНН з посиланням на Вloomberg.
КИЇВ. 10 серпня. УНН. Імунна система деяких людей, які ніколи не хворіли коронавірусною інфекцією COVID-19, має допоміжні Т-клітини, здатні розпізнавати і реагувати на небезпечний вірус, передає УНН з посиланням на дослідження, опублікованому в журналі Cell.
Коронавірус може зберігатися на поверхнях до 28 днів. Його час \"виживання\" залежить від температурних умов - він зменшується, чим вища температура, свідчить нове дослідження.
КИЇВ. 24 березня. УНН. Згідно з новими даними, опублікованими в понеділок Центром з контролю і профілактики захворювань (ЦКЗ) США, коронавірус продовжував жити на борту круїзного лайнера Diamond Princess до 17 днів і живе на поверхнях набагато довше, ніж показували попередні дослідження, передає УНН з посиланням на CNBC.