УХЛ. 18 тур. ”Кременчук” дотиснув в овертаймі ”Білий Барс”

2017-11-19 13:30
У чемпіонаті України з хокею розпочався черговий тур. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"Кременчук\" на домашньому льоду мав великі проблеми з \"Білим Барсом\", але таки зумів перемогти гостей.Долю зустрічі на користь господарів вирішив Севастіян Карпенко, котрий закинув шайбу вже на першій хвилині овертайму.Чемпіонат України18 тур\"Кременчук\" - \"Білий Барс\" - 5:4 ОТ (0:1; 3:1; 1:2; 1:0)Шайби: 0:1 Панов (Ромахін, Гуменюк), 14:52. 0:2 Ядловський (Куцевич, Лісников), 24:25. 1:2 Костюк (Козачук, Чорний), 33:48. 2:2 Карпенко (Гриценко, Козачук - більш.), 37:29. 3:2 Алексанян-Петрович (Чернишенко, Грицких), 39:52. 3:3 Даниленко (Лісников, Куцевич), 55:13. 4:3 Чернишенко (Красильников, Грицких), 56:35. 4:4 Куцевич (Даниленко, Лісников), 56:46. 5:4 Карпенко (Грицких, Чернишенко - більш.), 60:59.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!