Через подальше стрімке поширення коронавірусу українські лікарні припиняють планові госпіталізації та оперативні втручання. Медики реагуватимуть лише на невідкладні випадки. DW з\'ясовувала, що чекає на пацієнтів.
Європейський Союз виділяє майже усі гроші з союзного бюджету нинішнього року на боротьбу з пандемією Covid-19. Рада ЄС ухвалила у вівторок поправки до бюджету 2020 року, щоб вивільнити кошти для реагування на коронавірус, випливає з комюніке законодавчого органу Євросоюзу.
КИЇВ. 15 серпня. УНН. По Україні завантаженість лікарень, де приймають пацієнтів з COVID-19, наразі становить 24%, проте у деяких регіонах ситуація значно гірша, ніж в інших. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.
Мер Києва Віталій Кличко запевняє, що медики нададуть допомогу всім інфікованим коронавірусом незалежно від того, чи підписано декларацію із сімейним лікарем.
КИЇВ. 25 серпня. УНН. На сьогоднішній день вже не госпіталізують так пацієнтів з COVID-19, як госпіталізували в березні. Вони лікуються в домашніх умовах. Про це заявила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі ток-шоу “Пульс”, передає УНН.
Влада в регіонах самостійно визначає лікарні, які можуть залучити для лікування пацієнтів з коронавірусом. Потім ці списки подаються в Міністерство охорони здоров'я, яке згодом укладає контракти з цими лікарнями.
Про це в коментарі РБК-Україна розповіла прес-секретар Національної служби здоров'я України Лілія Гудзь.
За її словами, це вирішується на рівні міських і обласних рад...
Затверджені заходи передбачають масове тестування на коронавірус в країні, збільшення потужностей лабораторій, перепрофілювання лікарень під відділення для лікування коронавірусу.
Шмигаль, виступаючи перед нардепами, назвав суму, витрачену в Україні на боротьбу з коронавірусом за сім місяців. Він також розповів, на що саме пішли гроші.