Про Різдво Пресвятої Богородиці у каноні Святого Письма немає ні слова. Можна знайти деякі натяки, чи пророцтва, особливо у Старому Завіті, проте це непрямі дані, та й інтерпретують їх різні християни по-різному. Натомість знаходимо інформацію про цю подію в апокрифічній літературі, тобто в книгах, які не ввійшли до канону Святого Письма. Церква не вважає ці книги Богонатхненими, проте деякі...
ВІДЕО: Згадуючи про завеершення земського життя Марії, можемо по-іншому подивитися на завершення життя тих, хто все своє життя шукав Бога. Ми також шукаємо зустріч із Богом? І для нас також буде страху зустрітись із Ним на завершенні земського шляху, щоб переступити поріг вічності. Згадаймо тих, хто переставився, як Марія, згадаймо їх в радості, як Марію. […]
У Львові 13 травня відбудеться процесійна хода на честь Пресвятої Діви Марії Фатімської. Цикл Фатімських Богослужінь розпочинаються у травні, і вони відбуватимуться 13 числа щомісяця до жовтня.
Православні християни 7 квітня відзначають одне з найважливіших християнських свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці. Традиції свята, красиві і зворушливі привітання - у матеріалі Korrespondent.net.
У будинку звичайної аргентинської сім’ї Фріас знову сталося щось дивовижне: статуя Діви Марії заплакала кров’ю. Власниця реліквії запевняє, що це відбувалося вже 38 разів.
У Моршині 17 червня в рамках святкування Дня міста, відкрито і освячено музей ікони Пресвятої Богородиці у приміщенні дерев’яної церкви, яка є пам’яткою архітектури.
Давній і глибокий культ Пресвятої Богородиці, що є знаменною віхою Східної Церкви, проявляється у великій кількості Богородичних празників у церковному календарі. Ці празники розказують про найважливіші моменти з життя Божої Матері від її чудесного зачаття до...
7 квітня Церкви, що живуть за Юліанським календарем, відзначають один з найбільших дванадесятих празників у літургійному році – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це третє за значенням християнське свято після Великодня і Різдва Христового.
Свято Успення Пресвятої Богородиці, згідно з традицією Східної Церкви, належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року. Відзначається 15 серпня за старим стилем, 28 серпня – за новим (Католицька та більшість Православних Церков світу святкують Успення 15 серпня). Передує святу Успенський піст, який розпочинається 14 серпня і триває два тижні.
Свято Успення Пресвятої Богородиці, згідно з традицією Східної Церкви, належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року. Відзначається 15 серпня за старим стилем, 28 серпня – за новим (Католицька та більшість Православних Церков світу святкують Успення 15 серпня). Передує святу Успенський піст, який розпочинається 14 серпня і триває два...