«Укргазвидобування» почало фарбувати паливо для припинення крадіжок
2016-06-14 08:02
ПАТ «Укргазвидобування» з початку травня почало додавати барвники в автомобільні бензини та дизпаливо, що використовується для власних потреб філій компанії.
КИЇВ. 12 травня. УНН. Базова інфляція у квітні сповільнилася до 7,4% у річному вимірі з 7,6% у березні. Ціни на паливо залишилися нижчими, ніж у минулому році (на 0,2% р/р). Про це УНН повідомили у прес-службі НБУ.
Прем'єр-міністр Франції Едуард Філіп офіційно оголосив про припинення зростання податків на паливо на тлі масових протестів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на
Повідомляється, що Філіп сьогодні підтвердив призупинення зростання податків, який автоматично означав подорожчання
Зазначимо, сьогодні вранці низка ЗМІ з посиланням на джерела в уряді Франції повідомила,...
З 1 листопада 2018 року по 31 грудня 2019 року вартість газу для мешканців квартир, обладнаних відповідними лічильниками, буде становити 8,55 грн за 1 куб. м.
Керівництво України ухвалило рішення про розгортання робочих програм і створення нових робочих місць на Павлоградському хімзаводі, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
КИЇВ. 19 серпня. УНН. Херсонський апеляційний суд задовольнив апеляцію прокуратури АР Крим на рішення Херсонського міського суду про відмову в задоволенні клопотання слідчого про арешт судна \"Марія\", яке постачало паливо для підрозділів Чорноморського флоту РФ. Про це УНН повідомили в пресслужбі прокуратури АР Крим.
У Луцьку місцева прокуратура просить автовласників бути пильними, аби упередити крадіжки з авто. Адже останнім часом кількість таких злочинів стрімко зросла.
Час оформлення е-Візи для в\'їзду в Україну з діловою або туристичною метою - до 9 робочих днів, вартість - 65 доларів, термін дії - разова до 30 днів. Вводяться електронні візи для громадян 46 держав, заявили в МЗС.
НАБУ підозрює командування Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) та військової частини 195 Центральної бази ДССТ в незаконних діях під час будівництва житла для військовослужбовців.
Україна має готуватися до повного припинення транзиту російського газу з початку 2020 року, проте ця підготовка поки що опинилася під загрозою через приголомшливе падіння власного видобутку газу, зокрема в підконтрольній \"Нафтогазу\" компанії \"Укргазвидобування\", заявив виконавчий директор НАК \"Нафтогаз України\" Юрій Вітренко.