Україні вдасться у цьому році пришвидшити економічне зростання – В.Гройсман
2017-02-09 19:03
КИЇВ. 9 лютого. УНН. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що Україні у 2017 році вдасться пришвидшити економічне зростання. Про це він сьогодні сказав на конференції у Брюсселі, передає УНН.
Для економічного зростання Україні потрібно провести реформу ринку землі, створити нові робочі місця за рахунок малого та середнього бізнесу, провести велику приватизацію і реформу корпоративного управління, а також розпочати процес...
У 2019-2020 роках країна проходитиме період великого боргового навантаження. І якщо Україна спокійно проживе цей час при розумній економічній політиці й дотриманні умов МВФ, то надалі все буде добре.
КИЇВ. 13 липня. УНН. Міністр інфраструктури України Володимир Омелян очікує зростання авіаперевезень у цьому році на 30%. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
КИЇВ. 10 січня. УНН. Економічне зростання цього року становитиме 3,4% ВВП, що стане рекордним за останні 8 років. Про це повідомив Президент Петро Порошенко під час виступу у Здолбунові Рівненської області, передає кореспондент...
Вартість електроенергії до кінця поточного року залишиться незмінною. А інформація про підвищення з 1 жовтня 2020 го, поширювана в деяких ЗМІ, є недостовірною, повідомила прес-служба Міністерства енергетики.
Україні потрібно прагнути до більш швидкого і стійкого економічного зростання і підвищення рівня життя, написав президент групи Світового банку Девід Малпасс в колонці для Financial Times.
КИЇВ. 17 червня. УНН. Кабінет міністрів очікує економічне зростання у другому півріччі, але не порівнює економічні показники з попередніми роками. У той же час на 2021 рік очікується зростання ВВП на рівні 3-4%. Про це під час презентації програми дій уряду на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку розповів...
У 2019 році в Україні прогнозується зростання економіки на рівні 2,7%, і щоб прискорити ці темпи, потрібен швидкий прогрес у реалізації ключових структурних реформ. При збереженні наявних темпів країні знадобиться понад 50 років, аби досягти рівня доходів сьогоднішньої Польщі.
Земельна реформа в Україні триватиме приблизно сім-вісім років, у перші два роки вона не матиме впливу на зростання економіки країни, вважає генеральний директор агрохолдингу ІМК Алекс Ліссітса.