Українці найбільше довіряють Президенту, ЗСУ і волонтерам – соцопитування
2019-09-17 13:31
КИЇВ. 17 вересня. УНН. Серед державних та суспільних інститутів громадяни України найбільше довіряють Президенту України, Збройним силам і волонтерським організаціям. Про це свідчать дані соцопитування, передає УНН з посиланням на Центр Разумкова.
Рівень довіри до президента України Володимира Зеленського серед опитаного населення країни становить 68%, а до Збройних сил України - 70%, свідчать дані опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 1 по 7 листопада 2019 року.
Українці найбільше довіряють Збройним силам України, а найбільше не довіряють Верховній Раді. Такі дані всеукраїнського соціологічного опитування населення, проведеного Центром \"Соціальний моніторинг\" з 8 по 15 серпня 2020 року, презентовані на прес-конференції в агентстві \"Інтерфакс-Україна\" у п\'ятницю.
Київ. 21 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Українці найбільше довіряють Збройним силам України, а найбільше не довіряють Верховній Раді. Такі дані всеукраїнського соціологічного опитування населення, проведеного Центром \"Соціальний моніторинг\" з 8 по 15 серпня 2020 року, презентовані на прес-конференції в агентстві \"Інтерфакс-Україна\" у п\'ятницю.
Волонтери посіли перше місце у рейтингу схвалення діяльності інститутів в Україні, свідчать дані опитування Міжнародного республіканського інституту щодо настроїв жителів міст-обласних центрів за низкою показників, повідомив заступник директора соціологічної групи \"Рейтинг\" Любомир Мисів.
Київ. 11 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Громадяни України найбільше довіряють волонтерам (65,5%), церкві (56,9%) і Збройним силам України (53,1%), свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
Громадяни України найбільше довіряють людям, що живуть поруч (68%), волонтерам (63%), церкві (51%) та Збройним силам України (51%), про що свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології...
КИЇВ. 4 вересня. УНН. Найчастіше громадяни України висловлюють довіру структурам, які забезпечують оборону держави та безпеку громадян, а також церкві, волонтерським організаціям та ЗМІ. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом \"Демократичні ініціативи\" імені Ілька Кучеріва\", передає УНН.
Українці найчастіше висловлюють довіру волонтерським організаціям, Збройним силам України, Державній службі з надзвичайних ситуацій і Церкві, про що свідчать результати опитування Центру Разумкова.
Київ. 30 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Найвищий рівень довіри серед населення України мають ветерани АТО (наразі Операції об\'єднаних сил) на Донбасі, яким повністю довіряють або скоріше довіряють 68,3%, волонтери - їм довіряють 66,9%, Збройні сили України - 65,9%, лікарі - 62,7%.
КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Українці стали довіряти волонтерам та ветеранам АТО більше, ніж Президенту України та армії. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи \"Рейтинг\", передає УНН.
КИЇВ. 11 листопада. УНН. Громадяни України найбільше довіряють Збройним силам України, церкві, Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС). При цьому найбільший рівень недовіри в українців до чиновників, судів та російським ЗМІ. Про це свідчать результати дослідження проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада...
Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 4 по 9 жовтня 2019 року. Було опитано 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками.
Рейтинг довіри до політиків продовжує очолювати президент України Володимир Зеленський, свідчать результати опитування соціологічної групи \"Рейтинг\", проведеного 28-30 листопада 2020 року.
23% опитаних українців довіряють якості американсько-німецької вакцини Pfizer/BioNTech, свідчать дані соціологічного опитування компанії Research & Branding Group.
Серед українських церков найбільшою довірою користується Українська православна церква Київського патріархату, а кожен п\'ятий українець не довіряє жодній з них.