Громадяни, які лишилися без роботи під час війни і зареєстровані в службі зайнятості, можуть претендувати на отримання житлової субсидії. Але для її призначення обраховуватиметься розмір допомоги по безробіттю, а не дохід за попередні пів року, як це було раніше.
Грошові виплати військовослужбовців, а саме щомісячне та додаткове грошове забезпечення у разі, якщо військовий потрапив у полон, зник безвісти можуть отримати члени їхніх родин. Хто може отримати та що для цього потрібно зробити - в матеріалі ТСН.ua
В Україні відновили прийом заявок на грошову допомогу від УВКБ ООН. У січні 2023 року зареєструватися на виплати у 6600 гривень можна в офісах та виїзних пунктах в 10 регіонах.
Чеська Рада у справах дітей та молоді запускає грант у межах проєкту "Даруємо гуртки дітям". Дізнайтеся детальніше, як податися та хто може отримати допомогу.
Американська благодійна організація HIAS виплатить грошову допомогу постраждалим від війни жителям Київської та Харківської областей. Грошова допомога надається у розмірі 2200 гривень на кожного члена родини впродовж 3 місяців.
Багато державних та міжнародних організацій зголосились допомагати українцям, які постраждали внаслідок війни. Громадяни зможуть отримати матеріальну допомогу від благодійної організації ADRA Ukraine.
Поранені військові можуть отримати одноразову грошову допомогу. Від чого залежить її розмір, які документи потрібні для отримання, читайте в матеріалі ТСН.ua
ООН разом з Благодійним фондом Право на захист почали грошові виплати для українців. Вони отримуватимуть по 2200 грн протягом шести місяців. Загальна сума допомоги складає 13 200 грн.
Мешканці Мелітополя та району, які виїхали з окупації, зможуть оформити фінансову допомогу від міжнародної гуманітарної організації Save the children одразу після прибуття у Запоріжжя. Сума виплати - від 6600 гривень.