КИЇВ. 24 лютого. УНН. В рамках етапу турніру \"FINA GRAN PRIX\" зі стрибків у воду, який завершився в місті Росток, українська команда чотири рази здіймалася на п\'єдестал пошани, повідомляє УНН з посиланням на сторінку тренера-оператора національної команди України Ярослава Токмачова у Facebook.
КИЇВ. 6 серпня. УНН. Український дует завоював першу нагороду для командної скарбнички в рамках чемпіонату Європи зі стрибків у воду, який триває в Києві, повідомляє УНН з посиланням на НОК України.
Український дует Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик виграли бронзові медалі на чемпіонаті Європи із синхронних стрибків у воду з триметрового трампліну в змішаних командах.
КИЇВ. 9 червня. УНН. Українські веслувальники завоювали дві медалі в другий день чемпіонату Європи в Белграді (Сербія), інформує УНН з посиланням на Федерацію каное України.
КИЇВ. 9 червня. УНН. В місті Софія (Болгарія) відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів, а також чемпіонат Європи з пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, повідомляє УНН з посиланням на Спортивний комітет...
КИЇВ. 11 серпня. УНН. Тринадцятирічний українець Олексій Середа став чемпіоном Європи у стрибках з 10-метрової вишки, інформує УНН з посиланням на XSport.
КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Українці Олександр Бєлобоков і Сергій Ільницький вибороли золоті медалі на \"Іграх Нескорених\". Про це повідомляє прес-служба Міноборони, передає УНН.
КИЇВ. 9 серпня. УНН. Представник України завоював медаль домашнього чемпіонату Європи зі стрибків у воду, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію стрибків у воду України.
КИЇВ. 11 серпня. УНН. Олена Федорова принесла Україні срібну нагороду домашнього чемпіонату Європи зі стрибків у воду, інформує УНН з посиланням на НОК України.
КИЇВ. 6 листопада. УНН. Перші нагороди вибороли українські дзюдоїсти на чемпіонаті Європи серед юніорів, який стартував у Поречі (Хорватія), передає УНН з посиланням на НОК України.
КИЇВ. 1 липня. УНН. Українці Юлія Левченко та Олексій Касьянов потрапили до трійок кращих у своїх дисциплінах на етапі “Діамантової ліги” у Парижі. Про це інформує ФЛАУ, передає УНН.
КИЇВ. 4 серпня. УНН. На чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який відбудеться з 5 по 11 серпня у Києві, Україна буде представлена 10-ма спортсменами, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію стрибків у воду.
КИЇВ. 17 жовтня. УНН. В передостанній день змагань в перших в історії Всесвітніх пляжних іграх, які тривають в Досі (Катар), представники пляжної боротьби поповнили скарбничку збірної України двома бронзовими медалями. Про це повідомляє НОК України, передає УНН.
КИЇВ. 14 вересня. УНН. В останній день змагань чемпіонату світу в Мехіко з сучасного п\'ятиборства скарбничка збірної України поповнилася медаллю, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію сучасного п\'ятиборства...
КИЇВ. 12 жовтня. УНН. У столиці Хорватії за участі українців відбувся 2-й міжнародний боксерський турнір класу \"А\" Гран-прі Загреба, передає УНН з посиланням на сайт ФБУ.
КИЇВ. 11 квітня. УНН. На чемпіонаті “Malmsten Swim Open Stockholm”, який завершився в Швеції, українські спортсмени здобули дві медалі. Про це інформує Федерація плавання України, передає УНН.
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Наприкінці січня у місті Верона (Італія) завершився розіграш нагород чемпіонату Європи зі спортивних танців (юніори, європейська програма, ІІ ранг), повідомляє УНН з посиланням на ММСУ.