Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган хотів би, щоб першою в космос від Туреччини полетіла жінка, заявив міністр промисловості країни Мустафа Варанк.
КИЇВ. 6 жовтня. УНН. Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) планує провести марафон космічних прогулянок, серед яких одна може стати такою, що повністю проводиться жінками. Це станеться вперше в історії. Про це повідомляє УНН із посиланням на Space.com.
Туреччина планує відправити в космос свого астронавта, заявив президент країни Реджеп Таїп Ердоган на зустрічі з представниками молодіжних організацій.
Компанія SpaceX планує пізніше цього року відправити в космос чотирьох цивільних людей у рамках «першої в світі комерційної місії космонавтів на орбіті». Про це SpaceX повідомила 2
Космічним кораблем компанії керуватиме Джаред Ісаакман, засновник і генеральний директор приватної компанії з обробки платежів Shift4
Американський бізнесмен-мільярдер планує подарувати три місця...