Українські вчені розробили кровоспинний препарат, аналог Celox
2015-03-06 08:00
Медичний препарат «Кровоспас», як показують досліди, не поступається популярному у світі дорогому аналогу Celox який обов’язково намагаються мати у своїй аптечці вояки.
КИЇВ. 19 листопада. УНН. Науковці Національного інституту стратегічних досліджень та Держспецзв’язку розробили концепцію організаційно-технічної моделі кіберзахисту, яка складатиметься з трьох рівнів. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Держспецзв’язку.
КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Група українських вчених з січня почала роботу над розробкою і виробництвом тестів на антитіла до \"ковіду\". Таких на той момент ще не було в країні. Пізніше також були розроблені тест-системи на антиген SARS-CoV-2, які можна вважати ефективною альтернативою дорогому і трудомісткому ПЛР-тестуванню. Про це під час брифінгу розповів епідеміолог, інфекціоніст, доктор...
КИЇВ. 19 січня. УНН. Українська компанія \"Діапроф-Мед\" розробила нову тест-систему для оцінки поствакцинального імунітету до COVID-19 методом імуноферментного аналізу (ІФА) на антитіла. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу \"Діапроф-Мед\".
Вчені з компанії Genentech заявляють про те гучно, що відкриття ними нового типу білка, здатного блокувати сигнальні процеси в категорії грамнегативних бактерій, в корені змінить медицину. Однак такі розробки з’являються досить...
Матеріал може бути використаний для виготовлення пластикових контейнерів, спортивного обладнання, автомобільних запчастин, будівельних матеріалів та інших продуктів.
КИЇВ. 19 квітня. УНН. Китайські дослідники з університету Нанькай в місті Тяньцзінь на півночі Китаю розробили тканину з натурального шовку, яка здатна автоматично стискатися і розтягуватися при зміні вологості. Стаття про нове досягнення опублікована у міжнародному науковому журналі Advanced Functional Materials, перадает УНН з посиланням на Сіньхуа.
Дія ISRIB поки перевірена тільки на мишах, але його результати \"приголомшили\" фахівців. Усього за три дні прийому когнітивні здібності старих тварин зросли до юнацького рівня.
З плазми людей, які перехворіли на COVID-19, мікробіологи виділили антитіла, які нейтралізують коронавірус. Випробування поки пройшли тільки на мавпах, попереду - клінічні випробування на людях.
КИЇВ. 4 грудня. УНН. Українські вчені розробили нові надчутливі тест-системи DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген. Вони дають змогу виявити COVID-19 за 7 днів до появи перших симптомів. Про це в ефірі радіо “НВ” розповів головний технолог “Діапроф-Мед” Андрій Горлов.