Український боксер взяв ”золото” молодіжного чемпіонату Європи

2014-10-26 16:04
Збірна України з боксу нагороди на молодіжному чемпіонаті Європи з боксу, який проходив у хорватському Загребі, виборола чотири нагороди різного ґатунку — одну золоту, одну срібну та дві бронзові. Збірна України з боксу нагороди на молодіжному чемпіонаті Європи з боксу, який проходив у хорватському Загребі, виборола чотири нагороди різного ґатунку — одну золоту, одну срібну та дві бронзові. Чемпіоном Старого світу став представник важкого дивізіону (до 91 кг) Костянтин Пінчук, який у фінальному поєдинку виграв у місцевого боксера Тоні Філіпі. Денис Пісоцький (до 64 кг) програв у фіналі італійцеві Виченцо Араччія і, таким чином, завоював срібну медаль турніру. Раніше бронзові нагороди здобули Олексій Токарчук (до 69 кг) і Владислав Роленко (до 75 кг).