Українська ”молодіжка” розтрощила однолітків з Греції (+ВІДЕО)

2013-08-14 00:01
На полі \"Арени Львів\" завершилася товариська зустріч молодіжних збірних України та Греції. Підопічні Сергія Ковальця здобули перемогу в цьому протистоянні, результат гри - 4:0.Українці мали перевагу в першому таймі, показавши непоганий футбол, рахунок був відкритий перед свистком на перерву - Філіп Будковський реалізував 11-метровий удар після гри рукою захисника грецької команди у штрафному. На 51-й хвилині динамівець Андрій Цуріков подвоїв перевагу господарів, на дальній штанзі замкнувши навіс з кутового. На 78-й хвилині Будковський оформив дубль, опинившись вище всіх у штрафному після чергової подачі з кутового. У компенсований арбітром час В\'ячеслав Кулач встановив остаточний результат.Зазначимо, цю зустріч відвідав ряд футбольних фахівців, включаючи главу ФФУ Анатолія Конькова.Товариський матчЛьвівУкраїна U21 - Греція U21 - 4:0Голи: Будковський, 45 +1 (1:0, пен); Цуріков, 54 (2:0); Будковський, 78 (3:0); Кулач, 90 +2 (4:0).Попередження: Цуріков, 30; Болбат, 58; Нойок, 68; Озарків, 84; Ковалець, 90 +1 - Тріантафіллопулос, 32.