Україна - Ізраїль - 2:0. Огляд матчу

2013-08-15 09:01
Підопічні Михайла Фоменка без значних зусиль перемогли гостей з Землі обітованої Товариський матч із збірною Ізраїля став генеральною репетицією \"синьо-жовтої\" дружини перед вирішальними поєдинками відбору до чемпіонату світу проти Сан-Марино та Англії. Граючи без багатьох основних виконавців, українська збірна змогла не лише показати змістовну гру, а й здобути впевнену перемогу. У стартові хвилини гри чітко простежувався підвищена активність українців на правому флангі, де старався Артем Федецький, що раз-пораз прострілював у штрафний майданчик гостей, що й призвело до першої небезпеки біля воріт Дуду Авата: захисник \"Дніпра\" віддав у центр воротарського на вільного Девіча, однак той забарився із ударом і ізраїльські захисники вибили м\'яч подалі від своїх володінь. Здавалось, що стартовий натиск Федецького та компанії мусить принести свої плоди, однак гості вистояли й перевели гру у центр поля, звідки, зрозуміло, не так просто забити гол. Команди сконцентрували свою увагу на боротьбі у центрі поля, а незначні випади підопічних Гутманна не загрожували Пятову взяттям воріт. Інша справа - Україна! Девіч скористався повільністю ізраїльських центрхавів й розігнав контратаку 3 в 2, яка й завершилась голом Ротаня, який в дотик в протихід голкіперу вразив дальній кут воріт пісял передачі Едмара.А буквально через 5 хвилин підопічні Фоменка могли подвоїти рахунок на табло: Ават грубо помилився на виході й м’яч рикошетом від Девіча ліг точно на ногу Шевчуку, але той пробив повз ворота. А ось ізраїльтяни, які за весь перший тайм небезпеки біля воріт Пятова не створили, мали можливість забити гол \"у роздягальню\": Натхо прострілив зліва, а Кайал з лінії воротарського майданчика вибачив збірну України, пробивши точно в руки Пятову. На тому й закінчили. У перерві Михайло Фоменко та Елі Гутманн значно освіжили гру, зробивши по три заміни. Варто відзначити повноцінні дебюти у збірній Дениса Дедечка та Михайла Хомченовського. Перший, окрім жовтої картки, не відзначився нічим особливим, а другий деякий час проявляв активність на лівому фланзі, але зник ближче до фінального свистка.Моментів ж, як і в першій половині було обмаль: Ротань пробивав з-за меж штрафного - в руки Авату, Селезньов бив головою після подачі Федецького - і знову шкіряна куля не оминула рук голкіпера, гостро прострілив Хомченовський, однак Бен-Хаїм у відважному підкаті виніс м\'яч на кутовий. А на 71-й хвилині снаряд таки затріпотів у сітці воріт Дуду Авата вдруге - Хомченовський класно запустив по зоні лівого інсайда Едмара, а той покотив на район одинадцятиметрової, де Євген Селезньов відправив круглого за призначенням. На цьому матч можна було завершувати. Збірна України у рідних стінах здолала команду Ізраїлю, яка на залитому дощем полі НСК \"Олімпійський\" показати хороший футбол не і змогла. Тепер \"синьо-жовтим\" потрібно сконцентрувати свою увагу на матчі з Англією, який також пройде у столиці, адже за результат поєдинку з Сан-Марино, який до того ж відбудеться за підтримки львівських вболівальників, хвилюватись не варто.Товариський матчУкраїна - Ізраїль 2:0Голи: Ротань, 29, Селезньов, 71Україна: Пятов - Федецький, Кучер, Ракицький, Шевчук (Мандзюк, 90+1) - Тимощук (Дедечко, 46), Едмар (Гречишкін, 85) - Гусєв (Ковпак, 80), Ротань, Коноплянка (Хомченовський, 46) - Девіч (Селезньов, 46) Ізраїль: Ават - Шпонгін, Тібі (Кейнан, 86), Бен Хаїм, Гершон - Натхо (Бенаюн, 73), Кайал (Заради, 46) - Єйні (Альберман, 46), Бен Басат, Меліксон (Езра, 46) - Шехтер (Рафаелов, 61) Попередження: Дедечко - Натхо, Гершон.Андрій Сеньків, спеціально для Sportanalytic.com