У вівторок, 10 квітня, суд заарештував російське судно-земснаряд, яке здійснює незаконний видобуток піску в районі заповідника Лебедині острови в Каркінітській затоці Чорного моря біля берегів окупованого Криму.
Працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно з працівниками обласної прокуратури викрили та припинили діяльність групи осіб, які здійснювали незаконний добуток корисних копалин.
Видобуток веде судно-земснаряд з портом приписки м. Туапсе, РФ, що належить компанії Trans Services Maritime. Крадений пісок використовують для незаконного будівництва Керченського моста, заявили в ГПУ.
У розпал робіт на ділянці Вал Шатського на шельфі Чорного моря італійська компанія Eni отримала повідомлення, що її діяльність входить у протиріччя з режимом санкцій проти РФ, і вирішила заморозити всі проекти.
Україна збирає факти злочинного нищення російськими окупантами в Криму Ханського палацу і Херсонеса Таврійського. Це дозволить судитися з Росією і це стане предметом розгляду в міжнародних судах.
Улітку 2019 року стартує проект Європейського Союзу, який передбачає проведення спеціального розширеного міжнародного авіаобліку дельфінів в Чорному морі з фото і відеофіксацією, повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів...
Влітку стартує проект Європейського Союзу, який передбачає проведення спеціального розширеного міжнародного авіаобліку дельфінів у Чорному морі із фото - та відеофіксацією.
Служба безпеки України блокувала в Чернівецькій області незаконний видобуток піску та піщано-гравійної суміші, який завдав державі збитків на суму майже 90 млн грн.
У Чернівецькій області два підприємства незаконно видобували гравій, а в Черкаській області цегельний завод видобував корисні копалини, ставлячи під загрозу безпеку місцевих жителів.
КИЇВ. 28 листопада. УНН. Україна запропонувала державам-союзникам НАТО направити декілька своїх кораблів у Чорне море для підтримання безпеки у регіоні. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю NBC, передає...