Є послідовність у погрозах окремих країн щодо Сирії, а будь-які односторонні дії будуть порушенням принципів і цілей статуту ООН, пояснив ініціативу країни посол Болівії.
КИЇВ. 11 лютого. УНН. Російська Федерація скликає засідання Ради безпеки ООН щодо ситуації в Україні. Про це повідомив речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 20 травня. УНН. Українська сторона після заяв ватажка \"ЛНР\" Леоніда Пасічника скликає термінове засідання тристоронньої контактної групи. Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час пресконференції у середу, передає кореспондент УНН.
У вівторок, 12-го лютого, в Організації Об’єднаних Націй розпочалося засідання Ради Безпеки щодо ситуації в Україні, скликане делегацією Росії з приводу четвертої річниці підписання Мінських домовленостей.
США вважають за необхідне провести в суботу, 26 січня, засідання РБ ООН, присвячене кризі у Венесуелі. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Twitter американського постпредства при
\"Сполучені Штати офіційним порядком запросили проведення в суботу в 9:00 (16:00 за київським часом, - ред.) відкритого засідання Ради Безпеки ООН, щоб обговорити нинішню кризу у Венесуелі\", -...
Делегація Російської Федерації в ООН звернулася до голови Ради безпеки організації з проханням скликати засідання у зв’язку з ухваленням Верховною радою України \"мовного закону\". Про це повідомив речник постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко, передає РБК-Україна з посиланням на його Facebook.
Зі слів Ніколенка, засідання може відбутися наступного понеділка...
КИЇВ. 22 травня. УНН. Посол України в США Володимир Єльченко, коментуючи вчорашнє скликане Росією засідання з \"представниками Криму\" в ООН, натякнув росіянам на кримінальну відповідальність за їхні злочини, передає УНН.
КИЇВ. 12 лютого. УНН. Засідання Ради Безпеки ООН по ситуації в Україні, скликане Російською Федерацією, перенесли на 3 години дня по Нью-Йорку (22:00 за Києвом). Про це йдеться на офіційному сайті ООН, передає УНН.
КИЇВ. 16 липня. УНН. Бельгія, Франція, Німеччина, Польща та Сполучене Королівство, які є постійними членами Ради Безпеки ООН, а також Естонія, зробили спільну заяву після засідання РБ щодо закону про українську мову. Відповідну заяву виголосив постійний представник Великобританії при ООН та у Світовій організації торгівлі Джуліан Брейтуейт, передає кореспондент УНН.