Україна підкорює Чемпіонат Європи з важкої атлетики

2015-10-07 14:30
На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді та юніорів українські спортсмени виграли чотири медалі. Золоту нагороду виборола Надія Єфімчук. Звання чемпіонки Європи вона здобула у ваговій категорії до 48 кг (юніори). Дівчина показала результат 155 кг (67 кг у ривку (мала бронза) + 88 кг у поштовху (мале золото)).Срібною призеркою змагань стала Вероніка Івасюк у категорії до 58 кг (юніори). Сума двоборства Вероніки - 193 кг: в ривку 89 кг (мала золота медаль) і в поштовху - 104 кг (бронза)Віце-чемпіонкою Чемпіонату Європи стала і Олена Коханенко. У ваговій категорії до 63 кг (юніори) Олена в сумі двоборства показала результат 204 кг. Бронзову нагороду для України принесла Олена Шевкопляс з результатом 199 кг.Додамо, що українські тренери переконані, що це далеко не останні нагороди на цьому Чемпіонаті Європи.