Україна переграла японців, здобувши першу перемогу в 2018 році

2018-03-27 17:30
Збірна України провела свій другий матч у 2018 році. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні синьо-жовті зустрічались у Бельгії із збірною Японії, яку змогли обіграти завдяки переможному голу Олександра Караваєва.Обидві команди доволі динамічно розпочали матч, показуючи пристойні швидкості. Все ж частіше у стартові хвилини атакували саме наші хлопці, які зуміли відкрити рахунок в середині першого тайму: Ракицький потужно пробив з-за меж штрафної, після чого м\'яч рикошетом від голови Уеди залетів у сітку воріт японців. До цього, до слова, за азійську команду зіграла поперечина в одному із епізодів.На жаль, піти на перерву у статусі переможців нашій команді не вдалось. Макіно залишився сам перед воротами після подачі зі штрафного й головою переправив круглого у сітку, зрівнявши рахунок в матчі.Другий тайм виявився більш спокійним та проходив практично без моментів, допоки Олександр Караваєв не підібрав м\'яч на лінії штрафної після класного проходу та прострілу Коноплянки й влучно вразив дальній кут воріт. Після цього гра істотно змінилась, а біля воріт кожного із суперників почало з\'являтись дедалі більше моментів. Все ж ще бодай один м\'яч у цій зустрічі вболівальникам побачити не вдалось. У підсумку - 2:1 й перша перемога України в 2018 році.Товариський матчУкраїна - Японія - 2:1Голи: Ракицький, 21, Караваєв, 69 - Макіно, 41Україна: Пятов - Бутко (Караваєв, 62), Ордець, Ракицький, Соболь (Матвієнко, 62) - Степаненко, Малиновський (Буяльський, 62), Зінченко (Ротань, 80), Марлос (Петряк, 90+3), Коноплянка (Циганков, 79) - БесєдінЯпонія: Кавасіма - Нагатомо, Макіно, Сакаї, Уеда - Сібасакі, Ямагуті (Накадзіма, 79), Хонда (Кубо, 65), Хесебе (Місао, 81), Харагучі (Усамі, 88) - Сугімото (Кобаясі, 56)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!