КИЇВ. 27 січня. УНН. Україна, в числі інших країн з низьким рівнем достатку, не отримає широкого доступу до вакцин від коронавірусу до 2023 року. Про це йдеться в матеріалі видання The Economist, передає УНН.
Україна зможе отримати широкий доступ до вакцини від коронавірусу не раніше 2023 року. Разом з Україною пізній доступ до вакцини будуть мати ще 85 країн світу.
Про це повідомляє видання The Economist.
Швидше за все вакцина з'явиться в країнах Європи, США, Сінгапурі, Об'єднаних Арабських Еміратах та Гонконгу. Тут вакцина буде доступна в широкому доступі до кінця 2021 року...
КИЕВ. 27 января. УНН. Украина, в числе других стран с низким уровнем достатка, не получит широкого доступа к вакцинам от коронавируса до 2023 года. Об этом говорится в материале издания The Economist, передает УНН.
Верховна рада схвалила за основу і в цілому законопроект, який дає можливість прискорити доступ до вакцини від COVID-19. Йдеться про законопроект №4314.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію засідання ВР.
За документ проголосували 270 парламентаріїв.
Закон дає можливість скоротити термін затвердження клінічних випробувань і реєстрації вакцин і ліків проти COVID-19...
КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Україна не отримає вакцину від COVID-19 раніше 2021 року, адже в світі досі немає жодної вакцини, в найкращому випадку вона з’явиться у грудні. Про це він сказав на пресконференції у четвер, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 10 вересня. УНН. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов та міністр охорони здоров’я Федеративної Республіки Німеччина Єнс Шпан сьогодні під час телефонної розмови обговорили питання клінічних досліджень і доступу до вакцин від COVID-19, передає УНН із посиланням на повідомлення МОЗ.
КИЇВ. 5 лютого. УНН. Цього місяця Україна отримає мільйон доз вакцини, що дозволить розпочати і практично повністю пройти перший етап вакцинації. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив міністр охорони здоров\'я України Максим Степанов, інформує УНН.
Глава Всесвітньої організації охорони здоров\'я Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що існує величезний розрив між засобами, необхідними для боротьби з пандемією COVID-19, і засобами, виділеними в усьому світі.
Комітет Верховної Ради з питань здоров\'я нації рекомендував парламенту підтримати законопроект, який дає можливість скоротити термін затвердження клінічних випробувань і реєстрації вакцин і ліків проти COVID-19.