Україна з нервами перемогла Македонію

2015-10-10 00:00
Збірна України здобула перемогу над командою Македонії і продовжує мріяти про прямий вихід на Євро-2016.Перший тайм у виконанні наших хлопців нагадував потуги в рідній УПЛ зусиллями \"Олімпіка\" та \"Говерли\". А от у другому, отримавши в перерві добрячого прочухана, українці забігали. Євген Селезньов реалізував пенальті, а Артем Кравець завершив влучним ударом вихід один на один з кіпером. Тепер Іспанія.Євро-2016КваліфікаціяГрупа СМакедонія — Україна - 0:2Голи: Селезньов, 59 (пен), Кравець, 87Македонія: Пачовскі — Брдаровскі, Шиков, Рістевскі, Жута — Алімі, Петровіч — Хасані (Абдураїмі, 22) — Ібраїмі, Ілійоскі (Івановскі, 64), Ашковскі (Несторовскі, 78)Україна: Пятов — Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук — Сидорчук, Рибалка — Ротань (Малиновський, 90+1) — Ярмоленко (Караваєв, 86), Селезньов (Кравець, 74), КоноплянкаПопередження: Брдаровскі, Жута — Хачеріді, СидорчукДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Євро-2016. Македонія - Україна - 0:2 (ВІДЕО)