КИЇВ. 23 січня. УНН. На сьогоднішній день у портах України під охороною перебуває 15 іноземних суден, які порушували законодавство України. Про це повідомив під час прес-конференції речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає...
Україна заарештувала або ввела інші обмеження щодо 15 іноземних суден, які заходили в закриті порти анексованого РФ Криму, повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олега Слободяна.
Станом на вечір 28 листопада українські порти Азовського моря Маріуполь та Бердянськ фактично заблоковані Російською Федерацією для заходу та виходу суден.
КИЇВ. 7 травня. УНН. Німецькі депутати були у складі делегації європарламентарів, що здійснили візит до окупованого Криму в кінці червня-початку липня. Як наголосили в посольстві ФРН в Україні, це була приватна поїздка окремих осіб, передає УНН з посиланням на повідомлення дипустанови у Twitter.
КИЇВ. 11 червня. УНН. Росія втручається у міжнародне судноплавство та морську торгівлю. Вона незаконно зупинила принаймні 150 суден, що прямували до українських портів і заважала їм, при цьому більшість суден були під прапорами третіх держав. Про це сьогодні заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції, агент України на слуханнях Арбітражного трибуналу...
Берегова охорона Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації (РФ) поблизу Бердянська (Запорізька область), з вечора 23 липня до ранку 24 липня, затримала болгарський суховантаж EVALUNA і ще чотири іноземні судна.
КИЇВ. 23 вересня. УНН. На Одещині затримали трьох румунських рибалок, які на двох човнах незаконно зайшли в українські води. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби.
КИЇВ. 13 травня. УНН. Найбільша частка, як вважають в РФ — “іноземних туристів”, які приїжджають до окупованого Крим, доводиться на громадян України. Про це заявив “глава” Криму Сергій Аксьонов в інтерв’ю газеті “Известия”, повідомляє УНН.
Засідання Комісії Україна - НАТО на рівні глав МЗС вже втретє не відбудеться через вето Будапешта. Таким чином Угорщина тисне на Україну, вимагаючи змінити закон про освіту.