КИЇВ. 8 березня. УНН. Угорщина продовжувала блокувати пропозицію Європейського Союзу щодо заборони імпорту російської нафти, затримуючи весь пакет санкцій блоку, спрямованих проти росії через війну в Україні. Про це Bloomberg повідомив із посиланням на джерела, пише УНН.
Постійні представники держав-членів Європейського Союзу 20 липня схвалили сьомий пакет санкцій проти Росії, однак офіційне рішення має бути оприлюднене 21 липня.
КИЇВ. 29 вересня. УНН. Угорщина вдруге заблокувала введення санкцій Європейського Союзу проти голови російської православної церкви патріарха кирила. Про це у Twitter повідомив журналіст "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, інформує УНН.
У ЄС не погодили 13-й пакет санкцій проти росіїПосли ЄС не змогли узгодити 13-й пакет санкцій проти росії через те, що Німеччині знадобилося більше часу для вивчення пропозицій,
які в основному складалися з чорних списків осіб та організацій.
Угорщина виступає проти того, щоб Європейський союз автоматично продовжував санкції проти Російської Федерації за агресію в Україні. Про це в інтерв'ю одному з російських телеканалів заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер
Зокрема, Сійярто зазначив, що в Євросоюзі необхідно перед рішенням про продовження санкцій проти Росії обговорювати їх...
Європейський союз збирається запроваджува нафтове ембарго поступово до кінця 2022 року. Однак вже наступного тижня ЄС ймовірно запровадить інші важливі обмеження проти РФ.