Тур де Франс. 8 етап. Груневеген штампує перемоги, лідер незмінний

2018-07-14 22:00
Нідерландський гонщик Ділан Груневеген здобув другу перемогу поспіль. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Петер Саган опинився на другій позиції, а третім у фінішному спринті став Йон Дегенкольб.У загальному заліку Ван Авермат, Томас та Ван Гардерен знаходяться в межах десяти секунд.Етап 8Дре - Ам\'єн181 км1. Ділан Груневеген (Нідерланди, LottoNL-Jumbo) - 4.32,362. Петер Саган (Словаччина, BORA-hansgrohe) - той же час3. Йон Дегенкольб (Німеччина, Trek - Segafredo)4. Александр Крістофф (Норвегія, UAE-Team Emirates)5. Арно Демар (Франція, Groupama - FDJ)Загальний залік1. Грег ван Авермат (Бельгія, BMC) - 32.43,002. Герейнт Томас (Великобританія, Sky) - 0,073. ТіДжей Ван Гардерен (США, BMC) - 0,094. Філіп Жільбер (Бельгія, Quick-Step Floors) - 0,165. Боб Юнгельс (Нідерланди, Quick-Step Floors) - 0,22ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тур де Франс. 7 етап. Груневеген виграв спринт, ван Авермат тримає майкуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!