Тур де Франс. 4 етап. Демар виграв, Томас тримає майку, підйом Гривка

2017-07-04 20:30
Французький гонщик Арно Демар підкорив черговий спринтерський етап на Тур де Франс. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Другим став норвежець Александр Крістофф, а третім фінішував німець Андре Грайпель. Українець Андрій Гривко фінішував 121-м, але зумів піднятись на одне місце в генеральній класифікації.Лідером загального заліку залишається британець Герейнт Томас. На п\'яти йому наступають головний фаворит змагань Крістофер Фрум та Майкл Меттьюс.Етап 4Мондорф-ле-Байн - Віттель207,5 км1. Арно Демар (Франція, FDJ) - 4.53,542. Александр Крістофф (Норвегія, Katusha-Alpecin) - той же час3. Андре Грайпель (Німеччина, Lotto Soudal)4. Насер Буанні (Франція, Cofidis)5. Адріан Петі (Франція, Direct Energie)...121. Андрій Гривко (Україна, Astana Pro Team) Загальний залік1. Герейнт Томас (Великобританія, Sky) - 14.54,252. Крістофер Фрум (Великобританія, Sky) - 0,123. Майкл Меттьюс (Австралія, Sunweb)4. Едвальд Буассон Хаген (Норвегія, Sky) - 0,165. П\'єр Латур (Франція, AG2R La Mondiale) - 0,25...66. Андрій Гривко (Україна, Astana Pro Team) - 2,04ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тур де Франс. 3 етап. Саган виграв фініш, Гривко опускається нижчеСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!