Тур де Франс 13 етап. Алафіліпп виграв розділку і зміцнив лідерство

2019-07-19 22:00
Французький гонщик Жюльєн Алафіліпп здобув перемогу у гонці з роздільним стартом у По. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він на 14 секунд випередив Герейнта Томаса, котрий зараз є другим і в загальному заліку.Третім сьогодні фінішував Томас де Гендт, а в \"генералі\" третю позицію тримає Стівен Крейсвік.Етап 13По - По27,2 км1. Жюльєн Алафіліпп (Франция, Deceuninck-Quick Step) - 35,002. Герейнт Томас (Великобританія, INEOS) - 0,143. Томас де Гендт (Бельгія, Lotto Soudal) - 0,364. Рігоберто Уран (Колумбія, EF Education First) - той же час5. Річі Порт (Австралія, Trek-Segafredo) - 0,45Загальний залік1. Жюльєн Алафіліпп (Франція, Deceuninck-Quick Step) - 53.01,092. Герейнт Томас (Великобританія, INEOS) - 1,263. Стівен Крейсвік (Нідерланди, Jumbo-Visma) - 2,124. Енрік Мас (Іспанія, Deceuninck-Quick Step) - 2,445. Іган Арлі Берналь (Колумбія, INEOS) - 2,52ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тур де Франс. 12 етап. Єйтс виграв у горах, майка в АлафіліппаСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!