Тренер ”Шахтаря” - про гру з ”Олександрією”

2019-10-28 09:30
Головний тренер донецького \"Шахтаря\" Луїш Каштру висловився про матч проти Олександрії\" в 12-му турі УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.  \"Коли у команди переможна серія, всі думають, що поганого результату не буде. Ми чекали на перемогу, але не реалізували багато моментів. Це не найкращий наш день. У першому таймі ми не були такі хороші, як у другому. У другій половині ми домінували, а в першій - наших захисників пресингували, було складно пов\'язати гру, недостатньо контролювали м\'яч. У другому більше виходило показувати свою гру, ми притиснули гравців суперника до своїх воріт. Але вирішальний фактор - реалізація. Ми не реалізували 7-8 моментів, а в останні хвилини взагалі нічого не вийшло. Коли ми випустили на поле Алана Патріка, він повинен був відповідати за останню третину поля. Він в цьому дуже хороший. Але Алан не так багато часу провів на полі. Його фол був недостатній для вилучення\", - сказав Каштру.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: \"Шахтар\" - \"Олександрія\" - 0:0 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!