Тренер ”Динамо”: Ми зіграли непоганий матч

2021-01-22 12:00
Асистент Мірчі Луческу Еміль Карас висловився про товариську гру \"Динамо\" в матчі з солігорським \"Шахтарем\" (2:0). Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"З нашого боку була хороша гра - хлопці добре рухалися і в першому, і в другому таймі, добре контролювали м\'яч і диктували свої умови. На жаль, у першому таймі ми створили дуже мало моментів, хоча м\'яч до штрафного майданчика суперника доводили, але далі не ризикували - не подавали і не прострілювали. Над цим потрібно попрацювати.У другому таймі діяли активніше, краще подавали кутові, заробляли стандарти, добре виходили із захисту в контратаки, могли забити ще. Загалом обидва тайми пройшли під нашу диктовку, ми зіграли непоганий матч\", - сказав Карас.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: \"Динамо\" вирішило долю Каргбо і БенітоСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!