КИЇВ. 12 серпня. УНН. Побоювання, що торговельна війна між США і Китаєм призведе до рецесії американської економіки, зростають, дві найбільші економіки світу навряд чи укладуть угоду до наступних президентських виборів в Штатах (2020 рік). Такої думки дійшли аналітики з Goldman Sachs Group Inc., повідомляє УНН з посиланням на Reuters.
Упродовж останніх двох місяців Канада зібрала із США майже $300 млн у тарифах та зборах, запроваджених у відповідь на введення Вашингтоном торговельних обмежень.
КИЇВ.17 квітня.УНН. ЄС слідом за Китаєм поскаржився у Світову організацію торгівлі (СОТ) на тарифи США на імпорт алюмінію і сталі. ПРо це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.
Введення адміністрацією Трампа додаткових тарифів на імпорт у США, яке, фактично, розв’язує торговельну війну, загрожує зниженням глобального ВВП на 0,5%.
Подальша ескалація торговельних відносин між США та Китаєм, а також запровадження нових, підвищених мит США на китайський імпорт може призвести до того, що до 2021 року світова економіка втратить близько 600 мільярдів доларів.
Історія про те, як глобальна торговельна війна між США та Китаєм вплине на місцевий американський бізнес. Розберемося на прикладі невеликого магазину велосипедів у Вашингтоні.
Настає черговий раунд торговельного конфлікту між США та Китаєм. Оглядачі в усьому світі розмірковують над питанням, наскільки далеко противники зайдуть у цій грі з вогнем - і у Китаї зростають сумніви щодо цього.
Комітет державної ради Китаю з тарифно-податкової політики ухвалив рішення знизити мита на товари американського імпорту, загальна вартість яких за рік складає 75 мільярдів доларів.
КИЇВ. 8 листопада. УНН. У четвер, 7 листопада, офіційний представник міністерства комерції Китаю Гао Фен заявив, що досягнута протягом минулих двох тижнів домовленість між США та КНР передбачає одночасне зниження мит обома сторонами. Ці дії, зазначив Гяо Фен, проводитимуться поетапно і в рівних пропорціях. Таким чином у торговому конфлікті Китаю та США намітилися ознаки компромісу....
У разі повномасштабного торговельного протистояння між Вашингтоном та Пекіном обсяги світової торгівлі можуть скоротитися на 17,5 відсотка, застерігають у СОТ.