Вчені виявили в подвійній зоряній системі R Aquarii білого карлика, який «поглинув» свого сусіда – червоного пульсара. Відзначимо, зірки розташовані на відстані 650 світлових років від Землі, а на місці їх зіткнення утворилася супернова. Цей процес вдалося відзняти космічному телескопу...
Спостереження за цим світилом допоможе зрозуміти, яку роль відіграє темна матерія у формуванні гравітаційних лінз, і дасть змогу наблизитися до відкриття так званих примордіальних чорних дір.
КИЕВ. 19 травня.УНН. Космический телескоп Hubble сфотографировал галактику NGC 1032. Она выглядит, как \"лежит на боку и отдахает\". Об этом сообщает УНН со ссылкой на сайт телескопа.
Наблюдения за этим светилом поможет понять, какую роль играет темная материя в формировании гравитационных линз и приблизиться к открытию так называемых примордиальных черных дыр.
КИЇВ. 19 травня.УНН. Космічний телескоп Hubble сфотографував галактику NGC 1032. Вона має такий вигляд, наче \"лежить на боці та відпочиває\". Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт телескопу.