КИЇВ. 25 грудня. УНН. Сьогодні усі християни західного обряду, а також більшість протестантських та ряд православних церков відзначають Різдво Христове за григоріанським календарем, повідомляє УНН.
КИЇВ. 25 грудня. УНН. Сьогодні усі християни західного обряду, а також більшість протестантських та ряд православних церков відзначають Різдво Христове за григоріанським календарем.
Благовіщення Пресвятої Богородиці – один із найбільших празників у літургійному році. Це свято 25 березня вшановують римо-католики, православні \"новостильні\" (неогригоріанські) Церкви та греко-католики в діаспорі.
КИЇВ. 7 січня. УНН. Православна Церква України, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн, а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська православні Церкви зустрічають Різдво Христове в ніч з 6 січня на 7 січня. Зокрема, 7 січня є офіційним державним святом в Україні, повідомляє УНН.
КИЇВ. 7 січня. УНН. Православна Церква України, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн, а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська православні Церкви зустрічають Різдво Христове в ніч з 6 січня на 7 січня. Цей день є офіційним державним святом в Україні, повідомляє УНН.
КИЇВ. 7 січня. УНН. Усі українські Православні Церкви, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн, а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська Православні Церкви зустрічають Різдво Христове в ніч з 6 січня на 7 січня. Цей день є офіційним державним святом в Україні, повідомляє...
Усі українські Православні Церкви, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн, а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська Православні Церкви зустрічають Різдво Христове в ніч з 6 січня на 7 січня. Цей день є офіційним державним святом в...
Усі українські Православні Церкви, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн, а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська Православні Церкви зустрічають Різдво Христове в ніч з 6 січня на 7 січня. Цей день є офіційним державним святом в Україні.
Цьогоріч свято Пасхи — Воскресіння Господнього — у східній традиції святкується 28 квітня. Це свято найбільш давнє та радісне з усіх великих свят церковного року.
За переказами, цього дня Діва Марія народила Ісуса Христа. У Вифлеємі, у яслах, з’явився на світ Син Божий. Звістку про народження Божого Сина пастухам принесли ангели. Пізніше прийшли волхви-мудреці зі Сходу, які про появу Месії знали з легенд. Дорогу до міста їм вказала яскрава зірка. За вченням Церкви, народження Ісуса Христа відкрило можливість для спасіння душі та вічного життя для кожного...
Цьогоріч свято Пасхи — Воскресіння Господнього — у східній традиції святкується 19 квітня. Це свято найбільш давнє та радісне з усіх великих свят церковного року. Цьогоріч воно відрізняється онлайн Літургіями і онлайн освяченнями.
За Біблійними переказами, з часу визволення євреїв із єгипетського полону, кожне перше немовля чоловічої статі належало Богові, і його треба було приносити до храму на 40-й день після народження. Ця подія була дуже важливою для Святої Родини.
Свято Преображення Господнього відзначають 6 серпня християни, які живуть за Григоріанським календарем. Це свято сягає IV століття. Починаючи від VІ століття, воно поширюється в усій Східній Церкві під назвою «Господнє Преображення».
За переказами, цього дня Діва Марія народила Ісуса Христа. У Вифлеємі, у яслах з’явився на світ Син Божий. Звістку про народження Божого Сина пастухам принесли ангели. Пізніше прийшли волхви-мудреці зі Сходу, які про появу Месії знали з легенд. Дорогу до міста їм вказала яскрава зірка. За вченням Церкви, народження Ісуса Христа відкрило можливість для спасіння душі та вічного життя для кожного...
Вірменська Апостольська Церква 6 січня святкує Різдво. Одночасно Хрещення Ісуса та Поклоніння волхвів об\'єднані у свято Богоявлення відповідно до ранньохристиянської традиції з ІІ ст.
Крім православних і греко-католиків в Україні, сьогодні Різдво також відзначають вірні Єрусалимської, Російської, Сербської і Грузинської православних церков. Решта православних святкували 25 грудня.
Директорка Українського центру вивчення громадської думки \"Соціоінформ\" Наталія Зайцева-Чіпак прокоментувала у Львівському прес-клубі оприлюднене 28 січня соціологічне дослідження щодо ставлення мешканців Львівщини до створення єдиної Помісної Православної церкви...