Сполучені Штати та інші західні партнери сподіваються, що після президентських та парламентських виборів нова українська влада зосередиться на антикорупційній та судовій реформах.
Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос розраховує, що призначення членом наглядової ради держконцерну \"Укроборонпром\" екс-глави МЕРТ (2014-2016) Айвараса Абромавичуса сприятиме прискоренню темпів антикорупційної реформи в оборонному секторі та зниженню корупційних ризиків у системі управління ОПК.
Декілька пунктів антикорупційної реформи викликають побоювання у Міжнародного валютного фонду (МВФ), хоча всі структурні маяки для отримання траншу вже виконано, повідомив заступник міністра фінансів Юрій Драганчук.
Міжнародний валютний фонд (МВФ) турбують кілька пунктів антикорупційної реформи в Україні. В тому числі робота антикорупційного бюро і прокуратури.
Про це в інтерв'ю \"Журналу Кореспондент\" розповів заступник міністра фінансів Юрій Драганчук.
За його словами, всі структурні маяки виконано й у МВФ немає формальних передумов, щоб не надсилати місію і не давати транш...
КИЇВ. 9 грудня. УНН. Всіх небайдужих українців закликають долучитися до антикорупційної реформи, щоб пройти у ній точку неповернення. Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передає кореспондент УНН.
Посольство США в Україні очікує голосування у Верховній Раді з питання призначення членів Центральної виборчої комісії (ЦВК) і нагадує про необхідність наявності в оновленій комісії представників усіх парламентських...
Кілька положень закону \"Про запобігання корупції\" визнані невідповідними Конституції України. НАЗК позбавлено частини контрольних функцій. Критики такого рішення заявляють про згортання антикорупційної реформи в Україні.
Рішення Конституційного Суду про визнання неконституційними окремих положень закону України \"Про запобігання корупції\" та ст. 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, матимуть негативні наслідки для України, вважає співголова парламентської фракції \"Європейська солідарність\" Ірина Геращенко.
У неурядовій організації Transparency International прокоментували рішення Конституційного суду України щодо електронного
«Рішення Конституційного суду спровокує значний відкат антикорупційної реформи в Україні. Адже ці норми законодавства формували підвалини системи боротьби з корупцією, яка визнана однією із загроз національної безпеки. Окрім втрати підзвітності чиновників,...
КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Неурядова організація Transparency International назвала рішення Конституційного суду України щодо електронного декларування таким, що спровокує значний відкат антикорупційної реформи в Україні, передає УНН із посиланням на заяву організації.
Політичний директор Центру Європейських досліджень ім. Вілфріда Мартенса Роланд Фройденштейн (Roland Freudenstein) вважає, що в Європейському Союзі з обранням президентом України Володимира Зеленського очікують, що боротьба з корупцією буде ефективнішою, а реформи матимуть більш швидкий темп.
Політичний директор Центру Європейських досліджень ім. Вілфріда Мартенса Роланд Фройденштейн (Roland Freudenstein) вважає, що в Європейському Союзі з обранням президентом України Володимира Зеленського очікують, що боротьба з корупцією буде ефективнішою, а реформи матимуть більш швидкий темп.
Рішення Конституційного Суду України про визнання неконституційними окремих положень закону України \"Про запобігання корупції\" та ст. 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, є регресом у контексті євроінтеграції України, заявив екс-міністр закордонних справ України (2014-19 рр.) Павло Клімкін.