Сенат США одноголосно ухвалив законопроект про відновлення ленд-лізу - програми часів Другої світової війни, яка допоможе більш ефективно відправляти зброю та інші постачання в Україну.
КИЇВ. 23 червня. УНН. Україна отримає від США системи протибатарейної і радіоелектронної боротьби. Про це в інтерв\'ю \"5 каналу\" заявив заступник глави Адміністрації Президента Андрій Таранов, передає кореспондент УНН.
У Донецькому обласному краєзнавчому музеї відкрито міні виставку, яка представляє унікальні експонати, які розповідають про союзницьку взаємодопомогу у Другій світовій війні.
Четверта зустріч формату Рамштайн відбулася "з грифом "секретно". Офіційної інформації замало, але експерти вже прогнозують розширення військової підтримки України.
Цього тижня Палата представників США схвалила законопроект про ленд-ліз, який дозволить більш ефективно відправляти зброю, боєприпаси та обладнання в Україну.
США допомагає Україні з самого початку російського вторгнення, надаючи техніку, озброєння та продукцію подвійного призначення. Зокрема, американський Сенат вже схвалив програму Ленд-ліз. Що це таке - розповідаємо в ТСН.ua.
Палата представителей Конгресса США поддержала законопроект о введении ленд-лиза для Украины. Он поможет значительно ускорить поставки западного оружия в Украину.
Американский Сенат единогласно принял закон, который позволит возродить программу ленд-лиза для более быстрой поставки вооружений Украине. Данная программа позволила во времена Второй мировой войны оперативно обеспечивать армии союзников.
КИЇВ. 4 січня. УНН. Американський дипломат, колишній посол в Україні та Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор розповів, на які види зброї можуть розраховувати у Києві цього року. Мова йде за протикорабельні ракети, дрони, радіокомунікаційне обладнання. Таку інформацію він оприлюднив у інтерв\'ю ТСН, інформує УНН.
Президент України Володимир Зеленський майже щодня звертається до світу з проханням про потужнішу зброю. Деякі країни оголосили, що нададуть Києву нові системи озброєння, серед них - США та Німеччина. Огляд DW.